KM „Žalgiris“ vs Arko (80:82)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 06 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

I. Linartas išplėšė pergalę „Arko“ ekipai prieš KM „Žalgiris“

2023 vasario 06 d., Pirmadienis, 21:43 val., peržiūros: 268

Pirmadienį, vasario 6 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos D pogrupio rungtynės tarp KM „Žalgiris“ (6-3) ir „Arko“ (8-2) ekipų.

Pirmajame kėlinyje KM „Žalgiris“ ekipai T.Stankevičius įmetė 13 taškų, kas leido šeimininkams pasibaigus kėliniui būti priekyje 23:18.

Antrajame kėlinyje M.Jakštys pataikė du tolimus metimus, tačiau kėlinį „Arko“ pabaigė spurtu 0:14 ir įgijo dviženklę persvarą 33:43.

Trečiajame kėlinyje abi komandos prapliupo tritaškiais, tačiau KM „Žalgiris“ aktyvios gynybos dėka periminėdamas kamuolius bei pelnydamas lengvus taškus iš po krepšio persvėrė rungtynių svarstykles ir po trijų kėlinių jau buvo priekyje 67:61.

Lemiamame kėlinyje po G. Kačiušio metimų rezultatas tapo lygus 70:70. Bet tada iškart M.Jakštys smeigė du tritaškius ir vėl leido jauniesiems žalgiriečiams kiek nutolti – 78:70. Likus 30 sekundžių V.Gadliauskas penkiais taškais vėl lygino rezultatą 80:80. Paskutinė ataka priklausė šeimininkams, tačiau šie suklydo išsimesdami kamuolį, o I.Linartas metimu iš po krepšio greitoje atakoje išplėšė pergalę svečiams. Galutinis susitikimo rezultatas 80:82 (23:18, 10:25, 34:18, 13:21).

Ignas Linartas

KM „Žalgiris“  išplėšė pergalę prieš „GZP-2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:08 val.)Antrame vakaro pusfinalyje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:47 val.)II lygos aštuntfinalyje: „Arko“ pergalė prieš „UNO“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)Jaunatviškas maksimalizmas užtarnavo KM „Žalgiris“ pergalę (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 23:28 val.)„ICE“ sezono starte netikėtai lengvai įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 22:02 val.)Taikliais tritaškiais pažymėta KM „Žalgiris“ pergalė (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 13:13 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)T. Stankevičiaus metimas išvedė KM „Žalgiris“ jaunimą į „II“ lygos finalą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)