Coca-Cola vs Vilmista (56:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Vilmista užtikrintai švenčia pergalę

2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 260

Kovo 12 dieną, Sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje susitiko salės šeimininkai Coca-Cola bei salės svečiai Vilmista

Pirmojo kėlinio metu taikliais tritaškiais startavęs Coca-Cola žaidėjas Nr. 15 V.Stočkus, leido savo atstovaujamai komandai stabiliai išsiveržti į priekį. Po šio kėlinio rezultatas tapo 23:12

Po pirmojo kėlinio nesėkmės, susiėmę Vilmista komandos žaidėjai, spurtu pasivijo Coca-Cola komandą ir mynė jiems ant kulnų vieno taško skirtumu. Komandos išėjo ilsėtis lygiosiomis 35:35

Po ilgosios pertraukos Vilmista pralaužė ledus ir išsiveržė į priekį ir vis tolo ir tolo nuo savo varžovų. Pasiekę dviženklę persvarą salės svečiai nepaliko jokių vilčių Coca-Cola komandai. Rezultatu 56:73 (23:12, 12:23, 10:26, 11:12) Vilmista šventė pergalę.

Jonas Snudaitis

„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 20:34 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:51 val.)Lygioje kovoje „TransUnion“ iškovojo pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Coca-Cola“ iškovojo gana lengvą pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Promatecha“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekė pergalę. (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:32 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „KM Steel Service“ (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:22 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Manvesta“ įtikinamai nugalėjo „Coca-Cola“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:52 val.)Praktiškai visas rungtynes kontroliavusi „Coca-Cola“ ekipa iškovojo pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:35 val.)Visas rungtynes pirmavusi TransUnion krito prieš Coca-Cola (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 22:39 val.)