Pikenpokas vs Valpainiai (94:70)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 11 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „Pikenpokas“ įveikė „Valpainius“ ir pateko į aštunfinalį

2022 balandžio 11 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 382

Balandžio 11 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "II" lygos Didžiosios taurės trečios šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Pikenpokas" priemė svečius "Valpainius". Pirmas rungtynes rezultatu 86:79 buvo laimėję "Pikenpokas". Antrose "Valpainiai" rezultatu 71:75.

Per pirmas dvi rungtynių minutes "Pikenpokas" gynėsi be klaidų ir sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 4:0. Kėlinio viduryje "Pikenpoko" persvara buvo 11 taškų (13:2), o minutės pertraukėlės paprašė "Valpainiai". Antroje kėlinio pusėje "Pikenpokas" išlaikė devynių taškų persvarą (24:15).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (26:21). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Valpainiai" dar labiau sumažino persvarą (30:29). Antroje kėlinio pusėje greitai žaidė "Valpainiai", daugiausiai greitų atakų dėka įgiję trijų taškų persvarą (40:43).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Valpainiai" išlaikė trijų taškų persvarą (42:45). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Pikenpokas" padidino persvarą iki šešių taškų (53:47), o "Valpainiai" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas vis dar skyrė šeši taškai (65:59).

Ketvirto kėlinio pirmas tris minutes "Pikenpokas" atsilaikė ir dar padidino persvarą dviem taškais (75:67). Po taiklių tritaškių serijos kėlinio viduryje skirtumas padidėjo iki 19 taškų, o septintą minutę minutės pertraukėlės paprašė "Valpainiai" (89:67). Rungtynių pabaigoje solidžią persvarą išlaikė "Pikenpokas" ir įveikė varžovus rezultatu 94:70.

16 taškų

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse P.Špoko 42 taškai ir „Valpainiai“ turėjo pripažinti „Pikenpoko“ pranašumą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 15:36 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 21:29 val.)„UNO“ įtikinamai atsirevančavo „Valpainiams“ ir žengė į aštunfinalį (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:40 val.)Rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įveikė „Pusė velnio“ (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:47 val.)KM „Žalgiris“ 2005 po permainingos kovos nugalėjo „Pikenpokas“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)Visas rungtynes pavyzdinę gynybą demonstravęs „Pikenpokas“ išsivežė pergalę (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Dumblas“ iššvaistė devyniolikos taškų persvarą, tačiau atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 15:46 val.)