Kauno tiltai vs Callcredit (66:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno tiltų“ pergalė prieš „Callcredit“

2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 1063

Pirmadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių ketvirtfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko „Kauno tiltai“ ir svečių teisėmis atvykę „Callcredit“. Pirmajame susitikime „Callcredit“ varžovus įveikė 12 taškų pranašumu ( 67:55).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kauno tiltai“ , tačiau pradėjo klysti puolime, kur tuo pasinaudojo varžovai ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 5:6). Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko kieta kova. Vis dėlto, šeimininkai įveikė varžovų spaudimą ir po E.Gramausko tritaškio susigrąžino lyderio vaidmenį ( 11:8). Likus žaisti tris minutes ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir pranašumas nepakito ( 14:10). Antrame kėlinyje „Kauno tiltai“ toliau žaidė kaip ant bangos ( 19:10). E.Gramauskas smeigė dar vieną tritaškį ir atotrūkis išaugo iki 14 taškų (28:14). Per likusį laiką „Callcredit“ uraganišku puolime lipo varžovams ant kulnų ir didelių pastangų dėka komandas skyrė tik 5 taškai – 33:28.

Po ilgosios pertraukos „Kauno tiltai“ pasinaudojo varžovų klaidomis gynyboje ir komandas vėl skyrė dešimt taškų ( 40:30). „Callcredit“ toliau niekaip neatrado savojo žaidimo, kur daugiau dėmesio skyrė teisėjų darbui nei žaidimui. Vis dėlto, svečiai sugebėjo atsitiesti ir sumažino skirtumą iki 9 taškų ( 51:42). Ketvirtame kėlinyje tas pats, E.Granauskas, svarbiu momentu priminė apie save ir jo tritaškis padidino „Kauno tiltų“ pranašumą iki 9 taškų ( 56:47). Rungtynių pabaigoje „Callcredit“ ėmė strigti puolime, o šeimininkai lengvai rinko taškus puolime ( 63:52). „Kauno tiltai“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo aukso vertės pergalę, rezultatu – 66:57 (14:10, 19:18, 18:14, 15:15)

Kauno tiltai: Edvinas Gramauskas – 20 tšk., Mindaugas Staskevičius – 14 tšk., Mindaugas Mažeika – 12 tšk.

Callcredit: Valdas Šluta – 16 tšk., Vytautas Jurkevičius – 11 tšk., Vilius Šiupinys – 10 tšk.

Lyderių akistatoje ‒ „Kauno tiltų“ pergalė (2017 vasario 07 d., antradienis, 00:27 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)Per ketvirtą kėlinį vos du taškus sukrapštę „Kauno tiltai“ krito prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 00:03 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)Beveik pusę komandos taškų įmetusio L. Kalėdos pastangų neužteko ‒ „Kauno Tiltai“ įrodė savo pranašumą prieš „Rapala“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:47 val.)Inirtingoje dvikovoje sėkmę prisijaukino „Callcredit“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:07 val.)