Scandagra vs Kelių priežiūra (75:51)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 kovo 24 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje „Scandagra“ užtikrintai žengė toliau

2024 kovo 24 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 120

Sekmadienį, kovo 24 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko Įmonių lygos aštunfinalio antrasis susitikimas tarp „Scandagra“ ir „Kelių priežiūra“. Po pirmojo serijoje 1:0 pirmavo „Scandagra“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje P.Kapralov du kartus puikiai prakirto ir pridėjo tritaškį bei taip nuo pat pradžių išvedė savo komandą į priekį. „Kelių priežiūra“ bandė versti taškus iš po krepšio, bet tai nebuvo labai efektyvu ir po pirmojo kėlinio pirmavo „Scandagra“ 21:10. Antrajame kėlinyje „Scandagra“ išlaikė savo pranašumą taikliais tritaškiais ir metimais, išvestais po derinių ir po dviejų kėlinių artėjo prie ketvirfinalio – 38:27.

Antroje pusėje P.Kapralov toliau išliko „Scandagra“ puolimo lyderis, abi komandos gan dažnai klydo ir taškus rinkdavosi greitomis atakomis arba antraisias šansais. Skirtumas augo, laiko „Kelių priežiūrai“ išsigelbėti mažėjo. Paskutiniame kėlinyje pasipriešinti „Kelių priežiūra“ nesugebėjo ir seriją 2:0 laimėjo „Scandagra“ rezultatu: 75:51 (21:10, 17:17, 18:12, 19:12).

Mažosios Imonių lygos pusfinalyje ‒ „Scandagra“ pergalė (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Scandagra“ susitvarkė su savo varžovais (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 16:00 val.)Įmonių lygoje Plastenos pergalė prieš Scandagra (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„UB Solar“ nepasipriešino „Scandagra“ ekipai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Scandagra“ ekipos puikus pirmas kėlinys atnešė lengvą pergalę prieš „Tetas“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Scandagra“ tapo įmonių lygos „Mažosios“ taurės čempionais (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė „Scandagra“  (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)