Rapala vs Omega (57:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 17 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Antroje rungtynių pusėje įsižaidę „Omegos“ krepšininkai išlygino serijos rezultatą su „Rapala“

2017 kovo 17 d., Penktadienis, 22:20 val., peržiūros: 921

Penktadienį, kovo 17 – ąją, penktadienį, įvyko Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės, antrosios aštuntfinalio varžybos tarp aikštelės šeimininkų teisėmis žaidusių „Rapalos“ bei svečių statusą turėjusių „Omegos“ komandų.Pirmąsias tarpusavio rungtynes rezultatu 66:67 laimėjo „Rapala“. Permainingoje bei kietoje kovoje, pranašumą šį vakarą įrodė „Omegos“ ekipa įveikdama varžovus rezultatu 57:65 (19:13, 18:17, 6:18, 14:17) Serijoje iki dviejų pergalių lygybė – 1:1.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Rapalos“ ekipa pradėjo žaisti užtikrinčiau ir sužaidus beveik pusę kėlinio jau buvo pavykę kiek įsiveržti į priekį (11:4), tačiau įpusėjus kėliniui svečiai pagaliau susitvarkė su puolimu ir pradėjo rinkti taškus. Likusią kėlinio dalį abi ekipos tiesiog keitėsi taikliais metimais bei nei vienai iš jų nepavyko palenki žaidimo į savo pusę ir po pirmųjų dešimties minučių „Rapalos“ komandos persvara buvo 6 taškai – 19:13.

Pirmąją antrojo ketvirčio pusę iniciatyva vėl priklausė „Rapalos“ komandai. Tiesa, žymiai atitrūkti jie nesugebėjo ir po sužaistų penkiolikos minučių pirmavo jau dviženkliu skirtumu (31:21). Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, svečiams buvo pavykę kiek prisivyti, tačiau trumpam koncentraciją aikštelėje praradę „Rapalos“ žaidėjai susiėmė ir atstatė 9 taškų pranašumą, bet „Omegos“ gretose dvitaškiu pasižymėjo D.Šliogeris ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 7 taškų „Rapalos“ persvara – 37:30.

Trečiąjį kėlinį R.Arbatavičius atidarė taikliu dvitaškiu metimu, tačiau su didele energija puolime žaidę „Omegos“ komandos žaidėjai dvidešimt trečiąją rungtynių minutę išlgino rezultatą, o netrukus D.Šliogeris tolimu metimu išvedė savo komandą į priekį (37:40). Vis dėl to, beveik keturias minutes be taškų buvę „Rapalos“ žaidėjai rado jėgų atsitiesti ir jau po poros minučių buvo vos per vieną metimą nuo varžovų (41:43). Likusį kėlinio laiką svečiai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir iki kėlinio pabaigos sugebėjo dar padidinti pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį jų persvara siekė penkis taškus – 43:48.

„Omega“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo aktyviai, bei taip įgijo šešių taškų pranašumą (46:52). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti puspenktos minutės, po šaltakraujiško J. Keršio tritaškio metimo komandas skyrė jau 7 taškai (49:56), o tai privertė šeimininkus prašyti dar vienos minutės pertraukėlės. Po jos G.Mickevičius iškart smeigė sudėtingą tritaškį, o kitoje atakoje šeimininkai sėkmingai apsigynę, surengė dar vieną rezultatyvią ataką, iš toli pasižymėjo M.Pažėra ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę komandas skyrė jau tik 3 taškai (1min. 9 sek. 56:59). Šeimininkams iki rungtynių pabaigos daugiau taip ir nepavyko pralaužti varžovų gynybos, todėl jie buvo šį vakarą priversti pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 57:65.

Rapala: Mindaugas Pažėra – 25 tšk. (8 išpr. praž.), Gediminas Mickevičius – 19 tšk., Raimundas Mickevičius – 10 tšk.

Omega: Juozas Keršys – 20 tšk., Donatas Šliogeris – 11 tšk., Rokas Arbatavičius – 10 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ po itin permainingos kovos palaužė „Rapalą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Omega“ susitvarkė su „Acme“ (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Omega“ neturėjo vargo su „Rapala“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ gerokai pasismagino dvikoje su „Rapala“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Kauno švara“ įveikė „Rapalą“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)Rungtynių pabaigoje „Omega“ sutvarkė „vyriškus reikalus“ prieš „Automokykla.lt“ (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:24 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:02 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)