Kauno švara vs Klausučių alaus darykla (91:82)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ po pratęsimo įveikė „Klausučių alaus daryklą“

2021 gruodžio 07 d., Antradienis, 21:40 val., peržiūros: 477

Gruodžio 7 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius "Klausučių alaus darykla" komandą. "Kauno švara" buvo laimėję dvi rungtynes ir dvi pralaimėję. "Klausučių alaus daryklos" sąskaitoje buvo viena pergalė ir trys pralaimėjimai.

Pirmi taškus pelnė "Kauno švara" (2:0). Netrukus pirmi taškus pelnė "Klausučių alaus darykla" (2:2). Sužaidus tris minutes "Kauno švara" buvo priekyje rezultatu 8:2. Vėliau komandų puolimas sustojo, sužaidus šešias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (2:10), minutės pertraukėlės paprašė "Klausučių alaus darykla". Po jos geriau žaidė "Kauno švara", bet ketvirčio pabaigoje "Klausučių alaus darykla" varžovus prisivijo (23:11).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "Klausučių alaus darykla", kurie pelnė keturis taškus be atsako (23:15). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais, o sužaidus penkias minutes "Kauno švara" pirmavo rezultatu 35:24. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o su kėlinio sirena pataikytas svečių tritaškis paliko "Kauno švarai" 10 taškų persvarą (46:36).

Trečio kėlinio pradžioje dviem taškais persvarą padidino "Kauno švara" (50:38). Kėlinio viduryje šeimininkų persvara padidėjo iki 15 taškų (53:38). Netrukus spurtą pradėjo "Klausučių alaus darykla", kurie devintą minutę priartėjo prie varžovų iki 6 taškų (58:52). Per likusį laiką "Klausučių alaus darykla" pasivijo varžovus (58:58).

Ketvirtą kėlinį keturiais taškais be atsako pradėjo "Kauno švara" (62:58). Prasidėjus ketvirtai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Kauno švara" (63:60). Aštuntą minutę skirtumas padidėjo iki septynių taškų (74:67), o "Klausučių alaus darykla" paprašė minutės pertraukėlės. Rungtynių pabaigoje "Klausučių alaus darykla" pasivijo varžovus (76:76).

Marius Satkevičius

Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 21:29 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:35 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 19 d., antradienis, 22:29 val.)„Ariogalos URTA“ nesunkiai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (88:60) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Kauno švara“ įveikė „Spartą“ (2022 sausio 25 d., antradienis, 21:41 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)