Hidraulinės sistemos vs automokykla.lt (73:69)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Apylygėje kovoje ‒ nelengva „Hidraulinių sistemų“ pergalė

2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 23:49 val., peržiūros: 1298

Ketvirtadienį, sausio 5 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Hidraulnių sistemų“ ir svečių „automokykla.lt“ ekipų. Viso susitikimo metu komandos žaidė apylygiai, tačiau pabaigoje užtikrinčiau sužaidę aikštės šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 73:69 (14:18, 17:13, 21:18, 21:20).

Jau nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai ir taškus rinko pavieniai išpuoliais. Vis tik, nežymiai pranašesni buvo svečiai, kurie po pirmojo kėlinuko įgijo keturių taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje iš toli dukart pasižymėjęs R.Šipila suteikė „automokykla.lt“ ekipai vienuolikos taškų pranašumą, tačiau čia pat spurtu atsakę aikštės šeimininkai iki ilgosios pertraukos pradžios rezultatą išlygino. 31:31.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę svečiai ir vėl kiek atitrūko, tačiau čia pat atsibudę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai vėl pasivijo priešininkus bei perėmė iniciatyvą savo naudai. Toks scenarijus kartojosi dar kelis kartus, ko pasekoje prieš lemiamą ketvirtį trijų taškų pranašumą turėjo šeimininkai. Ketvirto kėlinio pradžioje ir vėl spurtavę „automokykla.lt“ komandos žaidėjai įgijo penkių taškų atotrūkį ir kurį laiką jį išlaikė. Vis tik, pačiu laiku komandą į priekį timptelėjęs T.Vasiliauskas sugrąžino aikštės šeimininkams iniciatyvą, kurią jie išlaikė iki pat rungtynių pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 73:69.

Po nesėkmės Jomantas Eibukas kalbėjo: „Palyginus gerai sužaidėme prieš komandą, kurį turėtų žaisti didžiojoje taurėje. Apmaudu, jog nepavyko pasiekti pergalės“.

„Hidraulinės sistemos“: Tadas Vasiliauskas – 27 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 24 tšk. (22 atk. kam.), Martynas Kudakas – 14 tšk. (10 atk. kam.)

„automokykla.lt“: Martynas Gailiūnas – 30 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 15 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Grant Aleksa – 9 tšk.

Dviejų pratęsimų dramoje ‒ metimai paskutinėmis sekundėmis, 53 M. Šumlinsko taškai ir sunki „Hidraulinių sistemų“ pergalė (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:59 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:02 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:57 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:50 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusias „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:48 val.)