LSK „Technoera“ vs KK „Garliava“ (61:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 19 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

Tikslus A. Kaminsko tritaškis nutiesė kelią KK „Garliavai“ į ketvirtfinalį

2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 22:55 val., peržiūros: 1369

Trečiadienį, balandžio 19 dieną, Batėgalos universaliame daugiafunkciniame centre, įvyko C lygos aštuntfinalio rungtynės tarp vietos LSK „Technoera“ bei svečių KK „Garliava“. Tai buvo trečiosios ir lemiamos serijos rungtynės, o prieš tai komandos pasidalino po pergalę po atkaklių rungtynių. Šiandien vaizdas buvo ne kitoks. Vėl kova iki paskutinių sekundžių. Tik tiek, kad aikštelės šeimininkai didžiąją rungtynių dalį kontroliavo rungtynes ir lemiamais momentais prisileido varžovus arčiau savęs. Pergalę išplėšti svečių ekipai galėjęs A.Kaminskas taip ir padarė – smeigė tolimą metimą ir padėjo tašką ne tik šiose rungtynėse, bet ir šioje serijoje.

Pirmąjį rungtynių kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie iškart užpuolė savo varžovus ir įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau vaizdas aikštelėje stabilizavosi ir komandos pradėjo žaisti gana apylygiai. Aikštelės šeimininkai vis norėdavo pabėgti dar toliau nuo savo varžovų, tačiau svečių ekipa jiems to daryti neleido, tad skirtumas per daug ir nesikeitė. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:11. Antrajame kėlinyje komandos jau pradėjo žaisti rezultatyviau. Kėlinio pradžioje LSK „Technoera“ ekipai buvo pavykę įgyti septynių taškų atotrūkį, tačiau labai greitai savo atsilikimą sumažino KK „Garliava“, o po dar kelių atakų ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau tuomet šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir vėl susigrąžino lyderių vaidmenį šiose rungtynėse. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o kėlinuką geriau užbaigė LSK „Technoera“, kuri padidino savo atotrūkį iki dešimties taškų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:27.

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkų veiksmai puolime buvo visiškai sukaustyti. Jie per šį kėlinį pelnė viso labo tik devynis taškus, bet bent jau patys neleido savo varžovams įmesti itin daug taškų. Pirmąją kėlinio pusę komandos žaidė apylygiai ir skirtumas per daug nepasikeitė, tačiau per antrąją kėlinuko pusę, LSK „Technoera“ pelnė vos du taškus, o tai atrišo rankas KK „Garliavos“ ekipai, kurie savo deficitą apkarpė. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 46:42. Lemiamo ketvirčio pradžioje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai. Jie kėlinį pradėjo 9:0 spurtu ir įgijo jau 13-os taškų pranašumą. Sužaidus keturias minutes, pirmuosius taškus šiame kėlinyje pelnė svečių ekipa ir tuomet pradėjo sparčiai artėti savo varžovų link. Sužaidus keturias minutes, rezultatas jau buvo lygus, nes KK „Garliava“ surengė 15:2 spurtą. Vėliau prasidėjo baudų metimo konkursas ir likus žaisti 23-oms sekundėms, LSK „Technoera“ ekipos žaidėjas T.Banys stojo prie baudų metimo linijos, tačiau abu jo metimai skriejo pro šalį ir rezultatas išliko lygus. Kitoje aikštelės pusėje M.Satkevičius veržėsi krepšio link ir atmetė laisvam esančiam A. Kaminskui, kuris smeigė tikslų tolimą metimą, likus žaisti trims sekundėms ir išplėšė pergalę savo komandai. Galutinis rungtynių rezultatas 61:64.

M.Juodis (KK „Garliava“):
„Visų varžybų metu varžovai atakavo mus tolimais metimais. Jie tiesiog pataikė, o mums nekrito. Prametėm labai daug metimų iš patogių padėčių. Antroje varžybų pusėje mums pradėjo labiau sektis, pradėjom pataikyti, to pasekoje apsigynėme, sumetėm kelis metimus ir iškovojom pergalę“.

„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)Iki galo kovoję „Ragai“ palaužė KK „Garliava“ krepšininkus (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:00 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.)V. Marcinausko metimas paskutinėmis rungtynių sekundėmis atnešė LSK „Technoerai“ pergalę (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)