Donelaičio vs Hidraulinės sistemos (55:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 15 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Donelaičio“

2023 sausio 15 d., Sekmadienis, 18:53 val., peržiūros: 428

Sausio 15 d., sekmadienį, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos B pogrupio rungtynės tarp „Donelaičio“ (7-1) ir „Hidraulinės sistemos“ (5-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje po M. Šumlinsko ir T. Vasiliausko metimų „Hidraulinės sistemos“ veržėsi į priekį 6:11. Nors „Donelaičio“ iškart mažino skirtumą iki minimumo, tačiau dviem tritaškiais svečiai tolo ir pasibaigus pirmam kėliniui buvo priekyje 12:19.

Antrajame kėlinyje „Donelaičio“ buvo pavykę sumažinti skirtumą iki keturių taškų, tačiau kėlinio paskutinę sekundę M.Samuolis tritaškiu metimu vėl tolino svečius iki 29:37.

Trečiajame kėlinuke po dviejų R. Narkevičiaus tritaškių „Donelaičio“ artėjo iki minimumo 40:41. Visgi, „Hidraulinės sistemos“ metimais iš po krepšio vėl šiek tiek atitolo. Po trijų kėlinių 48:52.

Lemiamame kėlinyje po J. Leitano tolimo metimo „Hidraulinės sistemos“ tolo iki 48:57. Vėliau svečiai surengė spurtą ir užtikrintai uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 55:75 (12:19, 17:18, 19:15, 7:23).

Justinas Leitanas

„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana užtikrintai susitvarkė su savo varžovais (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 21:21 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)Ketvirtajame kėlinyje varžovus palaužusi „Donelaičio“ įtikinamai įveikė „Manvesta“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:22 val.)