Acme vs Kauno švara (66:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą

2017 balandžio 11 d., Antradienis, 23:10 val., peržiūros: 1149

Balandžio 11 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Acme“ priemė svečius „Kauno švarą“. Pirmas rungtynes rezultatu 70:67 buvo laimėję „Kauno švara“.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „Acme“ (2:0). Netrukus įsibėgėjo „Kauno švara“, kuri pelnė net 11 taškų be atsako (2:11). „Acme“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios šeimininkų žaidimas pagerėjo. Prasidėjus antrai kėlinio pusei jie gynėsi geriau, pamažu rinko taškus ir baigė pirmą kėlinį varžovams pirmaujant rezultatu 10:12.

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Trečią minutę rezultatas buvo lygus (14:14). Visgi netrukus „Kauno švara“ vėl šiek tiek atitrūko (14:18). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Acme“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (20:18). Vėliau „Acme“ buvo pavykę įgyti penkių taškų persvarą (28:23). . Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (30:30). „Acme“ ngreit pelnė šešis taškus be atsako (36:30). Kėlinio pabaigoje „Kauno švara“ surengė spurtą, kuris padėjo aplenkti varžovus (36:37).

Trečią kėlinį daug geriau pradėjo „Acme“. Du taiklūs tolimi jų metimai pasiekė tikslą, o trečią minutę ir taiklus dvitaškis (44:37). „Kauno švara“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios svečiai pelnė pirmus taškus kėlinyje (44:39). „Kauno švara“ pamažu vijosi varžovus ir likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik vienas taškas (48:47). Kėlinio pabaigoje „Acme“ gynėsi be klaidų, o septyni pelnyti taškai leido įgyti aštuonių taškų persvarą (55:47).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Acme“ dvitaškiu (57:47). Po jo šeimininkų puolimas visiškai užstrigo, o „Kauno švara“ pelnė 12 taškų be atsako (55:59). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (62:62).Visgi rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė „Kauno švara“, kuri iškovojo antrą pergalę serijoje ir žengė į pusfinalį, kur susitiks su „Celsis“ komanda.

„Acme“ treneris R. Vanagas: „Šitos sudėties komanda žaidžia pirmą sezoną. Aišku, Ignas buvo registruotas ir praeitą sezoną, bet buvo šeimos pagausėjimas, nežaidė. Realiai šita komanda žaidžia pirmus metus. Kaip matot, žaidėjai jauni, labai karštakošiai. Labai ginčijasi su teisėjais, ne ten kur reikia nukreipia energiją. Manau, jei kitą sezoną išlaikysim tą patį sąstatą, bus ženkliai geriau. Tikriausiai šį sezoną daugiausiai pasiekėme, kiek žaidžia „Acme“ kiek žaidžia KKL.“

„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)Nervingose rungtynėse ASS & Endress + Hauser namų aikštėje pripažino Acme pranašumą (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)