Manvesta vs Remza (73:112)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 08 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Sunkiai rungtynes pradėję „Remza“ vėliau sutriuškino „Manvestą“

2023 vasario 08 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 263

Vasario 8 dieną Kauno sporto mokyklos "Startas" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Manvesta" priemė svečius "Remzą". "Manvesta" buvo laimėję penkis kartus ir keturis kartus buvo pralaimėję. "Remzos" sąskaitoje buvo aštuonias pergales ir du pralaimėjimus.

Rungtynes geriau pradėjo "Manvesta", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:3. Kėlinio viduryje "Manvestos" persvara buvo padidėjusi iki devynių taškų (16:7). Kėlinio pabaigoje "Remza" prisivijo varžovus (25:20).

Sužaidus pirmą antro kėlinio minutę "Remza" pasivijo varžovus, o "Manvesta" paprašė minutės pertraukėlės (25:25). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Manvesta" paprašė minutės pertraukėlės, kai persvara padidėjo po taiklių "Remzos" tritaškių (29:39). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Remza", kurie padidino persvarą iki 15 taškų (41:56).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Manvesta", kurie per dvi minutes sumažino persvarą iki 13 taškų (59:46). Kėlinio viduryje komandos žaidė lygiai, šeštą minutę komandas skyrė 15 taškų (49:64). Kėlinio antroje pusėje "Remza" dar labiau nutolo (54:83).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Remza" užtikrintai užbaigė rungtynes ir laimėjo rezultatu 73:112.

Tadas Vaitkūnas

Sėkmingai rungtynes pradėję „Remza“ visgi pralaimėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:47 val.)Imonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti „Remza“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:08 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta „Remza“ pergalė prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:39 val.)Per pirmą rungtynių pusę 27 taškus sumetęs A. Makūnas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „KM Steel Service“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 21:51 val.)„Remza“ dominavo rungtynėse prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:31 val.)Po atkaklios kovos „KM Steel Service“ palaužė „Manvestą“ (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)„Remza“ primėtė tritaškių ir lengvai įveikė „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)K. Dmitrijevo ir K. Damijonaičio tandemas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)Jono Snudaičio šou ir „Vilmista“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Manvestą“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:38 val.)