Vėjų linija & Garliavos duona vs Acme (76:79)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Acme“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 23:23 val., peržiūros: 1047

Sausio 2 dieną, 19:15 val., Pilėnų mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Acme“ (svečiai). Jau nuo pat rungtynių pradžios abi komandos demonstravo, jog šį vakarą neketina lengvai pasiduoti ir atkakli, bei lygi kova tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Nors vienu metu geresnėje situacijoje atsidūrė svečiai, tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ sugebėjo panaikinti 9 taškų deficitą ir išplėšė pratęsimą. Papildomo laiko metu šeimininkai dėl pražangų limito liko vos keturiese, bet komanda net ir tuomet nepasidavė ir net turėjo šansų vėl išlyginti rezultatą. Vis tik paskutinis metimas buvo netikslus ir pergalė atiteko „Acme“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:79.

Rungtynių pradžioje greitus taškus surinko svečiai, o šeimininkai pirmojo savo tikslaus metimo laukė daugiau nei 5 minutes. Taškų sąskaitą pagaliau atidarius „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams, žaidimas tapo kiek rezultatyvesnis, bet tuo pačiu ir permainingas. Abi komandos tikrai negalėjo pasigirti geru taiklumu, tačiau klaidų ir pražangų skaičius augo daug užtikrinčiau. Po gana lygios ir šiek tiek permainingos rungtynių pirmosios dalies, nedideliu pranašumu, priekyje buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ 30:27.

Didelių permainų neįvyko ir po ilgosios pertraukos. Komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, bet atrodė, kad šeimininkų rezervai po truputėlį senka, nes šie turėjo ant suolelio vos vieną keitimą. Pagaliau „Acme“ pasinaudojo trumpu varžovų suoleliu ir paliko šeimininkus žaisti tik penkiese, dabar neturint nei vieno keitimo. Ketvirtame kėlinuke svečių pranašumas pasiekė 9 taškus ir atrodė, jog rungtynių likimas bus aiškus. Tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepasidavė, vos per keletą minučių sugebėjo priartėti, o L. Varno tikslios baudos leido išlyginti rezultatą. Komandoms taip ir neužteko pagrindinio laiko išsiaiškinti kuri pusė yra stipresnė, tad po keturių kėlinukų rezultatas buvo lygus 66:66.

Papildomo laiko metu žaidimas buvo vėl labai lygus, tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ dėl pražangų limito netrukus liko vos keturiese aikštelėje ir šia situacija apdairiai pasinaudojo „Acme“ ekipa. Nors svečiams ir pavyko nutolti, bet maža viltis dar buvo šeimininkų rankose. Paskutinis metimas priklausė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipai, bet mestas tolimas metimas net nelietė lanko ir pergalė atiteko „Acme“ komandai. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:79.

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 21 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Laurynas Varnas – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Benas Mockus – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Daunoravičius – 15 tšk. (10 atk. kam.)

Acme: Ignas Plečkaitis – 28 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 20 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„RVG“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:03 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Acme“ pasiekė pergalę (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 15:12 val.)„Gėlių bankas“ pergalingai pradėjo aštuntfinalį (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„ACME“ įveikė „Omegą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)