KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (74:69)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 29 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ V.Kuprevičiaus vid.m-klos sporto salė, Kovo 11-osios g. 94

Kautra & Currus ir Dariaus Baldai įrodė savo pranašumą prieš Kauno Oro Uostą ir lana lectą

2012 vasario 29 d., Trečiadienis, 23:51 val., peržiūros: 3336

Paskutinę vasario ir žiemos dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko Kautra & Currus ir Dariaus Baldai (šeimininkai) ir Kauno Oro Uostas ir lana lecta (svečiai). Visas rungtynes pirmavę solidžiu skirtumu, pabaigoje jį iššvaistė ir pergalę vos penkiais taškais iškovojo šeimininkai rezultatu – 74:69 (29:13, 12:16, 18:23, 15:17).

Rungtynes daug geriau pradėjo Kautra ir sužaidustris minutes jie priekyje 9:2. Po penkis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Atkarpą 6:3 laimėjo šeimininkai ir padidino skirtumą iki dviženklio. Kėlinį užbaigė 8:3 ir po pirmojo ketvirčio – 29:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus tris minutes skirtumas tik nežymiai pakito – 35:20. Atkarpą 6:2 laimėjo šeimininkai ir skirtumas ūgtelėjo iki 19 taškų. Kėlinį septyniais taškais be atsako užbaigė Oro uostas ir po dviejų ketvirčių – 41:29.

Trečiąjį kėlinį 7:2 pradėjo Kautra ir vėl truktelėjo į priekį solidžiu skirtumu. Oro uostas truktelėjo į priekį 13:7 ir skirtumas aptirpo iki 11 taškų – 55:44. Kėlinį dar vienu spurtu užbaigė Oro uostas, šįkart 8:4 ir po trijų kėlinių jau tik – 59:52.

Oruo uostas ir ketvirtą kėlinį pradėjo geriau ir sužaidus dvi minutes priartėjo iki penkių taškų. Per dar sekančią minutę, svečiai priartėjo jau iki trijų taškų, o per dar sekančią jau ir iki dviejų – 70:68. Tačiau pabaigą geriau sužaidė Kautra ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 74:69.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Laimėjom ir tiek, jie čia po praitų varžybų sakė mus sutriuškins, tai nieko iš to neišėjo. Šiaip rungtynes pirmus du kėlinius stengėmės tai ir skirtumas buvo nemažas, paskui atsipalaidavom tai taip ir gavos. Šiaip nesmagu kai reikia žaist per "Žalgirio" rungtynes. Šiaip manau laimėjo stipresnė komanda, nors jie irgi yra labai stipri komanda, bet šiai dienai mes esam stipresni. Kitas krepšininkas dar pridūrė – jei varžovų tie du plaukuoti apsikirptų, būtų buvę sunkiau.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Tomas Petrošius (23), Mantas Karauskas (21, 36 naud. bal., 10 atk. kam., 6 per. kam., 9 išpr. pr.), Robertas Turskis (14) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Paulius Amanaitis (26, 6 rez. perd.), Karolis Čepononis (14, 13 atk. kam.), Tomas Ananka (12) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Rob.T72012 kovo 01 d., 12:26 val.

dekui

jelcin2012 kovo 01 d., 00:31 val.

tam antram komentatoriui siulau isitrynt galva , o visiem kitiem sveikinimai , laimejot  pelnytai.

„Kautra & Cukrus ir Dariaus Baldai“ įveikė dar vieną varžovą (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 21:30 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 19:34 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" pažemino "Krasta Auto Kaunas" ekipą (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" žengė pirmą žingsnį ketvirtfinalio link (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 00:19 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" jau pirmoje rungtynių pusėje sutriuškino "Best 4 You" ekipą (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" nesunkiai įveikė "Argenstos & AKS" ekipą ir pagerino net tris rekordus! (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" užtikrintai įveikė "Celsį" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" įveikė penkiese žaidusius "Statybų Vizija & LSMU VA" krepšininkus (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)"Lietuvos Dujos" jau pirmajame aštuntfinalio mače eliminavo "Kauno Oro Uostą & Lana Lecta" (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 17:26 val.)