Freda vs KM Steel Service (68:54)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 20 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ atsigavo po vakarykščio triuškinamo pralaimėjimo ir įveikė „KM Steel Service“

2023 kovo 20 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 229

Kovo 20 d., pirmadienį, Kauno Jachtklube buvo sužaistos Įmonių lygos C pogrupio rungtynės tarp „Freda“ (13-4) ir „KM Steel Service“ (9-7) ekipų.

Rungtynių pradžioje „KM Steel Service“ iškart įgijo dviženklę persvarą 2:13. Visgi, į tai „Freda“ atsakė trimis tolimais metimais, grįžo į rungtynes ir laimėjo pirmą kėlinį 20:18.

Antrasis kėlinys buvo nerezultatyvus abiem ekipom, tačiau šeimininkai metimais iš po krepšio šiek tiek padidino savo pranašumą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 33:26.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Freda“ ekipos spurtu 15:0 ir tolo iki 48:26. Visgi, kėlinio antroje pusėje M. Čižo du tritaškiai šiek tiek švelnino situaciją. Po trijų kėlinių 55:43.

Lemiamame kėlinyje šeimininkams pavyko išsaugoti pergalingą pranašumą ir atsitiesti po vakarykščios nesėkmės. Galutinis susitikimo rezultatas 68:54 (20:18, 13:8, 22:17, 13:11).

9 taškai

„Remza“ dominavo rungtynėse prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:31 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Freda“ atkrintamąsias pradėjo užtikrinta pergale prieš „Rhino“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 22:01 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „KM Steel Service“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 23:17 val.)Įmonių lygoje: „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „KM Steel Service“ (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:22 val.)Antroje rungtynių pusėje puolime užstrigusi „KM Steel Service“ nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:52 val.)