Bitdefender ‒ Altacom vs Callcredit (57:69)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Callcredit“ antrą kartą įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir žengė į ketvirtfinalį

2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 23:53 val., peržiūros: 1184

Pirmadienį, kovo 20 dieną, KTPMC sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Bitdefender ‒ Altacom“ bei svečių „Callcredit“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas aštuntfinalyje, o pirmosiose rungtynėse užtikrintai savo pranašumą įrodė šiandien svečių teisėmis žaidusi komanda. Šiose rungtynėse sutriuškinimo nebuvo, tačiau „Callcredit“ visų rungtynių metu kontroliavo rungtynes ir iškovojo pergalę, kuri jiems leido žengti į ketvirtfinalį.

Pirmąjį kėlinuką kiek užtikrinčiau pradėjo svečių ekipa, kuri pelnė pirmuosius šešis šių rungtynių taškus. Vėliau „Callcredit“ ekipa strigo puolime ir tuo pasinaudojo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa, kuri sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Tačiau tuomet vėl šešis taškus be atsako pelnė svečiai ir kiek atitrūko nuo savo varžovų. Visgi, šeimininkai kėlinuką užbaigė taikliu tolimu metimu, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:14. Antrajame kėlinyje komandos, vėlgi, puolime nežibėjo. Abejos komandos susidūrė su tam tikrais sunkumais puolime ir kėlinuko pradžia buvo itin nerezultatyvi. Šiame kėlinyje komandos kovojo taškas į tašką ir tik du taiklūs dvitaškiai ketvirčio pabaigoje leido „Callcredit“ ekipai įgyti kiek solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:30.

Trečiąjį kėlinuką svečiai pradėjo kiek sėkmingiau ir netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Tuomet komandos apsikeitė dar sėkmingomis atakomis ir tada „Bitdefender ‒ Altacom“ sužaidė kiek sėkmingesnę atkarpą, kuri leido jiems sumažinti atsilikimą tik iki penkių taškų. Tačiau arčiau savo varžovų „Callcredit“ ekipa neprisileido ir kėlinio pabaigoje atrodė tvirčiau. Jie netrukus susigrąžino dviženklę persvarą, kurią ir išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 37:48. Lemiamo ketvirčio metu komandoms puikiai sekėsi puolime, tačiau nei vienai komandai tai per daug neatsiliepė. Svečių ekipa ir toliau sėkmingai diktavo savas sąlygas šios dienos rungtynėse. „Callcredit“ ekipai buvo pavykę įgyti net 17-os taškų atotrūkį, tačiau tuomet susiimė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir nusprendė gelbėti sezoną. Jie netrukus sužaidė neblogą atkarpą, kuri jiems leido priartėti iki devynių taškų, likus žaisti vos dvi minutes. Tačiau lemiamu momentu aikštelės šeimininkai daug klydo ir nepataikė į krepšį, kas jiems ir pakišo koją šios dienos rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 57:69.

Bitdefender ‒ Altacom: Arnoldas Žukauskas – 14 tšk., Marius Savickas – 10 tšk., Lukas Bendikas – 9 tšk.

Callcredit: Arūnas Rimas – 15 tšk., Vytautas Jurkevičius – 14 tšk., Darius Šiumeta – 10 tšk.

„Callcredit“ ekipos ketvirtfinalyje jau laukia „Kauno tiltų“ ekipa, o pirmasis šių dviejų komandų susitikimas įvyks jau kovo 23 dieną.

„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Callcredit“ žengė pirmąjį žingsnį ketvirtfinalio link ‒ įveikta „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos žengė į pusfinalį (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Lemora“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Bitdefender – Altacom“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)Garbingai pasielgę „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjai iškovojo „sunkią“ pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 22:34 val.)