BC „Gazuotas pienas“ vs Kauno Rami (100:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 20 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Uraganiškai puolęs BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko „Kauno Rami“ revanšo galimybės

2015 vasario 20 d., Penktadienis, 22:41 val., peržiūros: 1117

Penktadienį, vasario 20 dieną, Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių Didžiosios taurės šešioliktfinalio rungtynės, tarp vietos BC "Gazuoto Pieno" ir svečių "Kauno Rami" ekipų. Pirmosios kelios minutės kiek sunkiau klostėsi aikštės šeimininkams, kurie turėjo šešių taškų deficitą, tačiau vėliau spurtavęs BC "Gazuotas Pienas" perėmė iniciatyvą ir ėmė vis labiau tolti nuo varžovų. Po ilgosios pertraukos įsismaginę šeimininkai galutinai sutriuškino varžovus bei laimėję rungtynes 33-ijų taškų skirtumu eliminavo "Kauno Rami" iš tolimesnės kovos. 100:67 (25:15, 27:21, 23:9, 25:22).

Susitikimo pradžioje vangiai žaidę šeimininkai leido "Kauno Rami" ekipos krepšininkams šiek tiek atitolti ir įgyti šešių taškų pranašumą, tačiau įpusėjus pirmam kėlinukui BC "Gazuotas Pienas" atsigavo ir surengė įspūdingą spurtą 16:0, kurio dėka ne tik perėmė iniciatyvą, bet ir įgijo dešimties taškų pranašumą. 25:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas klostėsi labai panašiai – abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau pagirtinai baudos metimus metęs BC "Gazuotas Pienas" vis labiau tolo nuo savo varžovų. Kiek vėliau "Kauno Rami" dar bandė vytis priešininkus, tačiau prabilę aikštės šeimininkų snaiperiai "užmėtė" varžovus, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką gazuotpieniečiai turėjo šešiolikos taškų pranašumą. 52:36.

Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkai ilgai nesipriešino bei į intrigos sugrąžinimą net nepasikėsino, nes čia pat surengę spurtą 9:0 aikštės šeimininkai padidino savo persvarą iki 28-ių taškų. Kiek vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino, bet ir toliau sėkmingiau žaidę BC "Gazuoto Pieno" žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų solidžių trisdešimties taškų. 75:45.

Paskutinėje rungtynių dalyje buvo tik vienas klaustukas – ar pavyks svečiams nepralaimėti daugiau kaip 25-iais taškais. Pačioje ketvirčio pradžioje "Kauno Rami" dar turėjo šiek tiek entuziazmo, bet netrukus jį išblaškė taiklūs tolimi A.Borodino tritaškiai, ir dar labiau padidintas skirtumas tarp komandų, kas ir reiškė, jog "Kauno Rami" šiais metais savo pasirodymą "C" lygoje baigė, o BC "Gazuotas Pienas" tiesiausiu keliu žengė į aštunfinalį. 100:67.

Aštuntfinalyje BC "Gazuoto Pieno" jau laukia grėsmingoji "Akademija".

Po įspūdingos pergalės nugalėtojų strategas Jomantas Eibukas kalbėjo: "Šiandien padarėme tai, ką planavome – tiesiausiu keliu nuėjome į aštuntfinalį. Pavyko įgyvendinti rungtynių planą – pristabdyti Tomą Petrošių. Po ilgos pertraukos sugrįžome į Dainavą ir sužaidėme tikrai solidžias rungtynes. Gal pačioje pradžioje ir ne viskas sekėsi, tačiau vėliau įsivažiavome ir pademonstravome viską, ką mokame geriausiai"

BC "Gazuotas pienas": Mantas Stankevičius – 25 tšk., Aidas Borodinas – 19 tšk., Mantas Gasperavičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Gintautas Mažeika – 10 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Semėnas – 10 tšk., Rokas Maleckas – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

"Kauno Rami": Tomas Petrošius – 18 tšk., Šarūnas Petraitis – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Aleksandras Sankauskas – 8 tšk.

Visas rungtynes pirmavęs „Aurelinas“ įveikė „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:16 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)Antrame kėlinyje įsibėgėjęs „BC Gazuotas Pienas“ nugalėjo „Ice“ ekipą (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 18:35 val.)BC „Gazuotas pienas“ po atkaklios kovos iškovojo svarbią pergalę (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:38 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo ketvirtą pergalę C lygoje (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 00:44 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:52 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)