Artstone vs Callcredit (37:50)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 00:38 val., peržiūros: 1390

Sekmadienį, vasario 12 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Artstone“ ir svečių „Callcredit“ ekipų. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę svečiai pasiekė pakankamai nesunkią pergalę. 37:50 (8:10, 10:18, 12:14, 7:8).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau mažu žingsneliu priekyje žengę svečiai įgijo dviejų taškų pranašumą. Antrojo ketvirčio pradžioje „Artstone“ trumpam perėmė iniciatyvą, tačiau čia pat susiėmę „Callcredit“ snaiperiai pataikė kelis tolimus metimus, kurių dėka iki ilgosios pertraukos svečių persvara pasiekė dešimt taškų. 18:28.

Po ilgosios pertraukos abi komandos kurį laiką ir vėl keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau įpusėjus kėlinuką sėkmingesnių epizodų virtinę sužaidę „Callcredit“ krepšininkai susigrąžino dviženklį atotrūkį. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai dar buvos sušvelninę atsilikimą iki devynių taškų, bet žymiai užtikrinčiau ir solidžiau rungtynių pabaigą sužaidę svečių žaidėjai išsaugojo pergalę rezultatu 37:50.

„Artstone“: Justas Jokšas – 9 tšk. (5 perimt. kam.), Ernestas Pocius – 9 tšk., Dominykas Butkus – 6 tšk.

„Callcredit“: Arūnas Rimas – 17 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Darius Šiumeta – 11 tšk., Vytautas Jurkevičius – 8 tšk. (8 rezult. perd.)

Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)Banguotose rungtynėse pergalę išvargo „Artstone“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 22:17 val.)Puikus trečiasis kėlinys leido „Callcredit“ džiaugtis pergale prieš vienus lygos favoritų (2017 sausio 13 d., penktadienis, 14:15 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos „Callcredit“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:30 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)Tik ketvirtame kėlinuke pabudę „Callcredit“ krepšininkai turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)