Alta transportas vs Kautech ‒ 2 (79:53)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 07 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2 lygos ketvirtfinalyje į priekį įsiveržė „Alta transportas“.

2023 gegužės 07 d., Sekmadienis, 20:07 val., peržiūros: 313

Sekmadienį, gegužės 7 dieną, Kauno technologijų mokymų salėje vyko 2 lygos varžybos tarp "Alta transportas" ir "Kautech ‒ 2". Tai buvo pirmosios ketvirtfinalio varžybos.

Pirmas rungtynių kėlinys geriau sekėsi "Alta transportas" komandai, kurioje L. Vėjalavičius įmetė tris tritaškius. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 22:19. Antrajame greito tempo žaidime buvo daug nesėkmingų atakų ir savo šansus geriau išnaudoję "Alta transportas" pirmavo jau dviženkliu skirtumu 36:25.

Antroje pusėje atrodė, kad "Kautech ‒ 2" nepasiduos ir bandys kabintis šiose varžybose. Visus tuos bandymus numalšino sėkmingos "Alta transportas" atakos ir rezultatas po trijų kėlinių buvo 56:39. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumai, kadangi "Alta transportas" labai pabėgo į priekį ir laimėjo rezultatu 79:53 (22:19, 14:6, 20:14, 23:14).

8 taškai

Lengvą pergalę įsirašė „Alta transportas“. (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 22:29 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Alta transportas“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 09:25 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ įveikė „Alta transporto“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)Užtenka mažumos pergalei pasiekti ‒ Alta trasportas pergalė po pratęsimo (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)