Omega vs ASS & Endress + Hauser (83:86)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 1295

Trečiadienį, gruodžio 7 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Omegos" ir svečiuose žaidę "ASS & Endress + Hauser" ekipos. Tai buvo turnyrinės lentelės kaimynių dvikova. Abi ekipos šiame sezone yra iškovojusios po dvi pergales ir patyrusios po keturias nesėkmes.

Kėlinuko pradžioje taiklūs tolimi J. Puluikio ir E. Kuzabavičiaus tolimi metimai iškart „Omegos“ ekipą išvedė į priekį 16:6. Ir toliau aikštelės šeimininkai kontroliavo situaciją rungtynėse, o pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 26:18.

Pirmoji antrojo kėlinuko pusė klostėsi apylygiai, tačiau „Omega“ vis dar turėjo dviženklį pranašumą, kai taiklus M. Zubavičiaus dvitaškis padidino jų persvarą iki 36:24. Kėlinuko pabaigoje „ASS & Endress + Hauser“ krepšininkams šiek tiek pavyko apšvelninti rezultatą, o įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 42:35.

Visos įdomybės prasidėjo trečiajame kėlinuke. Sužaidus vos kelias minutes kėlinuke L.Kurtinaitis pelnė septynis taškus paeiliui, taip išlygindamas rungtynių rezultatą 44:44. Ir toliau iki pat kėlinuko pabaigos kova vyko taškas į tašką, ir tik pačioje kėlinuko pabaigoje R.Kasperavičius penkiais taškais padidino „Omegos“ pranašumą iki 57:52.

Ketvirto kėlinuko pradžioje „Omega“ iškart padidino savo pranašumą iki 61:52, tačiau tada atėjo L. Kurtinaičio valanda – savo veržliais prasiveržimais ir taikliais tolimais metimais šis krepšininkas leido savo ekipai spurtuoti ir likus kiek daugiau nei 3 minutėms iki kėlinuko pabaigos pirmauti 73:79. Visgi kėlinuko pabaigoje „Omegai“ pavyko atkurti intrigą ir sumažinti „ASS & Endress + Hauser“ persvarą iki 83:86. M.Zubavičius dar turėjo dvi galimybes išlyginti rezultatą, tačiau abu jo mesti tritaškiai nepasiekė tikslo, taip užfiksuodami galutinį rungtynių rezultatą 83:86.

Omega: Mantas Zubavičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Emilis Kuzabavičius – 18 tšk., Karolis Valiulis – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Jonas Puluikis – 13 tšk., Remigijus Kasperavičius – 10 tšk.

ASS & Endress + Hauser: Liudas Kurtinaitis – 31 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Čepkauskas – 17 tšk. (16 atk. kam.), Giedrius Prabulis – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Artūras Nausėda – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2016 gruodžio 09 d., 10:08 val.
galbūt po rungtynių žaidėjas turėjo kitų reikalų, negu važiuoti į kitą salę komandinei nuotraukai fotkintis...
123anina2016 gruodžio 09 d., 08:28 val.
L.Kurtinaičio vedama....., bet tokio krepšininko nėra komandos nuotraukoje, ką manote
„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ po itin permainingos kovos palaužė „Rapalą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:38 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)Užtikrintai startavę „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Acme“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 00:04 val.)