Šilainiai vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (58:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 15:31 val., peržiūros: 1631

Lapkričio 22 dieną, sekmadienį, įvyko C lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, B pogrupio pirmojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Šilainių“ bei svečių statusą turėjusių – Birštono SC „Olimpas“ komandų. Be V. Vaivados ir H. Paulausko, kurie per rungtynes atitinkamai renka po 22 ir 18,5 taško, žaidę „Šilainiai“ rimčiau Birštono ekipai pasipriešinti nesugebėjo. Rungtynės baigėsi triuškinančia svečių komandos pergale – 58:85.

Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie sužaidus 3 minutes įsiveržė į priekį 8:1. Vis dėl to, po prastai sužaistos rungtynių pradžios Birštono SC „Olimpo“ žaidėjai greitai atsibudo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Spurtu 11:3 kėlinį užbaigę svečiai po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų persvarą – 21:16.

Antrajame kėlinyje svečių persvara tik augo. Sužaidus puse antrojo kėlinio, po dviejų M. Čepuliono taškų greitoje atakoje komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius – 23:33. Kėlinio pabaigoje niekaip negalėję pelnyti taškų „iš žaidimo“ „Šilainių“ žaidėjai tik dar labiau susikomplikavo savo padėtį – jų atsilikimas po pusės žaidimo laiko jau buvo 15 taškų (24:39).

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos žaidė taškas į tašką. Sužaidus 5 minutes trečiajame rungtynių kėlinyje, po dar vieno M. Čepulionio dvitaškio komandas skyrė ta pati 15 taškų riba (34:49). Individualiomis „Šilainių“ žaidėjo V. Kapočiaus pastangomis skirtumas tarp komandų laikėsi panašus. 12 pelnytų V. Kapočiaus taškų trečiajame kėlinyje Birštono komandai leido savo pranašumą padidinti tik 2 taškais. Po trijų kėlinių rezultatas - 46:63.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys šiose rungtynėse tapo tik formalumas. Akivaizdžiai nusivylę savo žaidimu „Šilainių“ žaidėjai nė nebandė rimčiau „kabintis į rungtynes“. Rungtynių pabaigoje du taiklūs M. Čepulionio dvitaškiai padėjo tašką rungtynėse – Birštono SC „Olimpo“ žaidėjai šventė pergalę rezultatu 58:85.

Po rungtynių kalbintas Birštono SC „Olimpo“ treneris V. Kapačinskas nebuvo labai kalbus, tačiau savo komandos žaidimu liko patenkintas:

Sunkiai mes čia šiandien susirinkome, tačiau pasitaikė priešininkai, kurie buvo ne stipriausios sudėties, todėl pavyko nesunkiai laimėti.

Šilainiai: Vitoldas Kapočius 21 tšk (6 išprov. praž.), Vaidas Dambauskas 13 tšk (10 atk. kam.), Eduardas Katėrinič 11 tšk. ... Audrius Brazys 4 (12 atk. kam.).

Birštono SC „Olimpas“: Dovydas Peldžius 20 tšk. (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Tadas Miliūnas 19 tšk. (11 atk. kam. (7 puolime)), Kęstutis Juškevičius 16 tšk., (20 atk. kam.), Mantas Čepulionis 14 tšk. (6 atk. kam.).

Po šių rungtynių C lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, B grupėje Birštono SC „Olimpo“ krepšininkai tapo vienvaldžiai lyderiai. Jie su 5 iškovotomis pergalėmis ir patirtu tik 1 pralaimėjimu lenkia „Elektromontuotojo“ ir KK „Kauno Partizanai“ ekipas, kurios savo sąskaitose turi po 4 pergales ir 1 pralaimėjimą, tačiau yra sužaidusios vienomis rungtynėmis mažiau. Tuo tarpu „Šilainiams“ šis pralaimėjimas buvo jau kertvirtas. Jie su viena pergale rikiuojasi 5 –oje turnyrinės lentelės vietoje.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė pogrupio lyderius (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 11:12 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)„NTI ‒ PN“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 21:53 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)Birštono SC – „Olimpas“ užtikrintai nugalėjo „Kauno technikos kolegiją“ ir žengia į ketvirtfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:20 val.)Po įtemptos kovos, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ nusileido „Buritus“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 06:01 val.)Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)