Ragai vs Legionas (57:68)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Ragai“ subyrėjo antroje rungtynių pusėje ir leido „Legionui“ žygiuoti į ketvirtfinalį

2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 23:48 val., peržiūros: 1336

Trečiadienį, kovo 29 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Ragų“ bei svečių „Legiono“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas, o pirmose rungtynėse po atkaklios kovos pergalę pasiekė šiandieninė svečių ekipa. Šiandienos rungtynes geriau pradėjo „Legiono“ ekipa, tačiau visiškai sustojo antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 19-os taškų skirtumu. Tačiau antroje rungtynių pusėje jie susiimė, panaikino dviženklį deficitą, o puikiai sužaistas lemiamas ketvirtis leido ir iškovoti kelialapį į ketvirtfinalį.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa. „Ragams“ ne itin puikiai sekėsi stabdyti savo varžovus, o dar sunkiau sekėsi užpulti varžovų krepšį. Sužaidus beveik pusę ketvirčio, šeimininkai tebuvo pelnę vos du taškus, o tai leido svečiams įgyti aštuonių taškų atotrūkį. Sužaidus dar dvi minutes, skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 13-os taškų ir atrodė, kad „Legionas“ šiose rungtynėse iškovos užtikrintą pergalę. Tačiau „Ragų“ ekipa kėlinuko pabaigoje susiimė ir laimėjo atkarpą 9:1, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:19. Antrajame kėlinyje „Legiono“ ekipa atsimušė į sieną ir jiems niekaip nepavyko pralaužti varžovų gynybos. Tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai bei ketvirtį pradėjo 12:0, kuris leido jiems persverti rezultatą savo naudai. Sužaidus keturias minutes, pirmuosius taškus šiame ketvirtyje pelnė ir svečių ekipa. Likusio kėlinio metu svečiai ir toliau strigo, o tuo pasinaudojusi „Ragų“ ekipa susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:25.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa ir pelnė šešis taškus be atsako, kurie leido jiems sumažinti deficitą iki vienženklio. Vėliau komandos pradėjo žaisti gan apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Likus žaisti kiek mažiau nei dvejoms minutėms, komandas vis dar skyrė dešimt taškų, tačiau kėlinuko pabaigą kur kas užtikrinčiau sužaidė „Legionas“ ir sumažino savo atsilikimą iki vienos atakos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 51:48. Lemiamo ketvirčio pradžioje abejoms komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir sužaids tris minutes, komandos buvo pelniusios vos po du taškus. Tačiau tuomet prabilo svečių ekipa ir pelnė aštuonis taškus be atsako, kurie leido jiems po ilgos pertraukos susigrąžinti lyderiaujančios komandos vaidmenį. Po keturių minučių tylos, dar du taškus pelnė „Ragų“ ekipa ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Tačiau tuomet „Legiono“ ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo pastebimai tolti nuo savo varžovų. Aikštelės šeimininkams niekaip nepavyko pataikyti tolimų metimų ir pakovoti dėl pergalės, o šis pralaimėjimas nulėmė jų sezono pabaigą. Galutinis rungtynių rezultatas 57:68.

Ragai: Aivaras Liogė – 20 tšk., Mantas Tinginys – 14 tšk., Viktoras Žukauskas – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

Legionas: Šarūnas Krilavičius – 24 tšk. (14 atk. kam.), Kristupas Kyžas – 15 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ramūnas Švagždys – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Ketvirtfinalyje „Legiono“ ekipa susigrums su „KMAIK“.

„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)Emocingų bei atkaklių rungtynių finiše ‒ sunki „Legiono“ pergalė (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)„Ragai“ pasiekė revanšą reikiamu taškų skirtumu ir keliauja tolyn (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Team Five“ neprilygo „Legiono“ krepšininkams (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:34 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Banga“ įveikė „Legioną“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 17:52 val.)Uraganinis „Kauno NTI-PN“ puolimas nepaliko jokių vilčių „Legionui“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:41 val.)