Team Five vs KK „Garliava“ (58:76)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 22:20 val., peržiūros: 1707

Sekmadienį, vasario 19 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, M pogrupio rungtynės, tarp vietos „Team Five“ ir svečių KK „Garliavos“ ekipų. Nuo pat pirmųjų susitikimo akimirkų dominavę svečių krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė užtikrintą pergalę, taip palikdami varžovus neparagavusius pergalės skonio. 58:76 (11:19, 16:17, 9:21, 22:19).

Susitikimą galingu spurtu 0:15 pradėję svečių krepšininkai iškart pareiškė, jog yra dvikovos favoritai. Vis tik, netrukus savo taškų sąskaitą atidarę „Team Five“ surinko vienuolika taškų iš eilės ir ženkliai sumažino deficitą. Kėlinuką kiek geriau užbaigusi KK „Garliava“ įgijo aštuonių taškų persvarą. Antrasis kėlinukas buvo žymiai atkaklesnis ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė devyni taškai. 27:36.

Po ilgosios pertraukos „Team Five“ ėmė vis dažniau strigti varžovų gynyboje ir daryti klaidas, kuo puikiai pasinaudoję KK „Garliavos“ krepšininkai per trečią kėlinuką skirtumą tarp komandų padidino iki 21-ieno taško. Nors paskutiniame kėlinuke žaidimas ir vėl plius minus klostėsi apylygiai, tačiau pranašumo iššvaistyti net nesiruošę svečiai į savo sąskaitą įsirašė užtikrintą pergalę rezultatu 58:76.

„Team Five“: Julius Fiodorovičius – 29 tšk. (8 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Lapinskas – 11 tšk., Vytautas Parapijonavičius – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

KK „Garliava“: Saulius Pakalniškis – 24 tšk. (11 atk. kam.), Marius Satkevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Juodis – 11 tšk.

BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)KK“13“ po nesunkios kovos įveikė „Tema Five“ ekipą. (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 23:41 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)