Ragai vs Randeris (68:72)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Dviženklę persvarą išbarstę „Ragai“ krito prieš V. Narbuto vedamą „Randerį“

2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 1388

Pirmadienį, vasario 20 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, M pogrupio rungtynės, tarp vietos „Ragų“ ir svečių „Randerio“ ekipų. Rungtynės prasidėjo banguotai, tai viena, tai kita komanda po spurto išsiverždavo į priekį. Pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodė šeimininkai, bet po ilgiosios pertraukos svečiams pavyko perimti žaidimo kontrolę į savo rankas ir po gero trečiojo kėlinio grįžtį į rungtynes. Šeimininkams, kurie susirinko tik septyniese rungtynių pabaigoje pritrūko jėgų, o šviežesni svečių krepšininkai užtikrintai sužaidę paskutinias kėlinio minutes iškovojo pergalę – 68:72 (13:17, 15:8, 21:24, 19:23).

Rungtynių pradžioje žaidimas geriau klostėsi svečiams, kurie atitrūko 0:4, o šeimininkų metimai skriedavo pro šalį, tačiau kiek vėliau „Ragai“ pagaliau atsidarė savo taškų sąskaitą ir spurtavo 7:2, taip panaikindami varžovų persvarą ir išsiverždami į priekį. Šeimininkai sužaidus šešias minutes turėjo trijų taškų persvarą ir laikė žaidimo vadžias savo rankose. Tačiau „Randerio“ krepšininkai puikiai sužaidė kėlinuko pabaigą ir po spurto 4:11 vėl pirmavo. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo svečiai – 13:17. Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę „Randerio“ krepšininkai gan greit atitrūko nuo varžovų 7 taškais (15:22). Netrukus svečiai išsikvėpė, jiems nesisekė rasti būdų kaip užpulti, o tuo pasinaudoję šeimininkai vėl ištirpdė oponentų persvarą iki minumumo. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę šeimininkai sugebėjo vėl išsiveržti į priekį – 28:25.

Po pertraukos, aikštės šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir spurtavę 7:0 jau turėjo dviženklę persvarą (35:25). Trečiojo kėlinuko viduryje svečiai visdar atsilikinėjo dviženkliu skirtumu ir bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie skriejo pro šalį. Tačiau antroje kėlinio pusėje V. Narbuto vedama „Randerio“ komanda ėmė vytis šeimininkus, o iki kėlinio pabaigos likus žaisti 13 sekundžių taikliais baudų metimais rezultatą išlygino svečių gynėjas L.Steponavičius – 49:49. Paskutinės rungtynių dalies eigoje geriau atrodė svečiai, kurie sužaidus beveik keturias minutes turėjo 5 taškų persvarą (55:61), o iki kėlinio pabaigos likus žaisti keturias minutes jų persvara buvo 9 taškai – 57:66. Vis tik, „Ragų“ krepšininkai nepasidavė ir kiek prisivijo varžovus. Likus žaisti pusę minutės šeimininkai atsilikinėjo 8 taškais, tačiau gavo iš varžovų dovanėlę – nesportine pražanga buvo nubaustas vienas iš svečių gynėjų. Šeimininkai neišspaudė maksimumo iš nesportinės pražangos ir jiems nebeliko šanšų šiandien pakovoti dėl pergalės. „Randerio“ krepšininkai pasiekė sunkią pergalę rezultatu 68:72

Po rungtynių nugalėtojų treneris D. Sidabras kalbėjo: „Kovingos, kovingos rungtynės. Kovingi visi žaidėjai, kovėsi iki paskutinės minutės ir laimėjom. Žaidime nepavyko išvengti bangavimo. Po pirmojo kėlinio vyrai kiek atsipalaidavo, bet laikui bėgant viskas stojo į savo vėžias.“

Ragai (S): Viktoras Žukauskas – 23 tšk., Mingaudas Giedraitis – 17 tšk. (12 atk. kam.), Donatas Želvys – 12 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Randeris: Vilius Narbutas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Laimonas Steponavičius – 18 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Deividas Leonavičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Edmundas Sladkevičius – 11 tšk.

.

Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Ragai“ tik ketvirtame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:01 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)ASU neišlaikė penkiese susirinkusių „Ragai“ išbandymo (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų kovoje stipresnis buvo „Randeris“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:55 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)