Randeris vs Baltic Transline (63:78)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Ilgą laiką pirmavę Randeris vis tik nusileido Baltic Transline, kuris keliauja į aštuntfinalį

2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 22:31 val., peržiūros: 1060

J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje C lygos šešiolikfinalio rungtynėse Randeris susitiko su Baltic Transline ekipa. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo Baltic Transline vyrai, kurie po 6 T.Viršilas taškų ir A.Keršis tritaškio pirmavo 9:2. Randeris komanda greitai atsibudo po šalto dušo ir dviejų V.Narbutas tritaškių dėka sugebėjo netgi laimėti pirmąjį ketvirtį 14:13. Antrojo ketvirčio pradžioje solo pasirodymą surengė V.Narbutas , kuris paeiliui smeigė 3 tritaškius ir taip skirtumas šoktelėjo iki 23:15. Komandos draugai taip pat nesnaudė ir šeimininkai antroje kėlinuko pusėje sugebėjo įgyti solidų pranašumą 38:23, bet daugiausia T.Viršilas pastangomis kėlinuko pabaigoje skirtumas ženkliai aptirpo ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 41:33 Randeris naudai.

Sužaidus beveik 3 minutes trečiajame kėlinuke 48:37 vis dar pirmavo šeimininkai, tačiau tuomet rungtynėse įvyko netikėtas lūžis. Baltic Transline sugebėjo laimėti atkarpą net 18-0 ir po 30-ies minučių 50:55 priekyje jau svečiai. Kėlinio pradžioje Randeris vyrai dar bandė kovoti, tačiau žaidimo skonį pajutę svečiai vedini 3 tritaškius sumetusio A.Keršis didino pranašumą iki jau nebepavejamos ribos 55:69. V.Narbutas ir D.Leonavičius dar pasižymėjo po kartą, tačiau rungtynes užbaigė 7 taškus pelnęs T.Viršilas. Galutinis rezultatas 63:78 Baltic Transline naudai.

Randeris: Vilius Narbutas – 30 tšk., Deividas Leonavičius – 10 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd.), Aurimas Janulevičius – 7 tšk.

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 29 tšk. (13 atk. kam., 9 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 23 tšk., Mindaugas Leščinskas – 13 tšk. (9 rezult. perd.)

„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:08 val.)Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)M. Maslenikovo ir D. Mockaus tritaškiai nutiesė „Resmila.lt“ ekipai pergalę prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:23 val.)Puikiai startavę „Return“ krepšininkai vėliau neturėjo jokių šansų prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)