NO MAGIC EUROPE vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (40:69)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" užtikrintai įveikė "No Magic Europe"

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 3356

Pirmadienį (02.06) Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "No Magic Europe" (šeimininkai) ir "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (svečiai). Pirmajame kėlinyje šeimininkai pradėjo demonstruoti savo pranašumą ir netrukus išsiveržė į priekį, bei po truputį vis didino skirtumą tarp ekipų. Antrajame kėlinyje "Vėjų Linija & Garliavos Duona" ir toliau sėkmingai didino savąjį pranašumą, kol sukaupė 16 taškų. Trečiajame kėlinyje komandos pradėjo demonstruoti panašesnį žaidimą, kėlinys buvo banguotas ir ekipos sužaidė beveik identiškai. Paskutiniajame kėlinyje ir toliau tęsėsi sėkmingas "Vėjų Linija & Garliavos Duona" ekipos žaidimas ir šie pelnė užtikrintą pergalę (69:40).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek geriau svečių ekipai, šie tik praėjus 5 atakoms pirmavo jau 6 taškų skirtumu. Kiek vėliau "No Magic Europe" truputį sumažino atsilikimą, bet "Vėjų Linija & Garliavos Duona" užtikrintai sužaidė ketvirtį ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo (16:7).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito, svečiai vėlgi atrodė gan stipresni ir visą kėlinį lėtai, tačiau užtikrintai didino savąjį pranašumą, kol po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo (36:20).

Trečiajame kėlinuke viskas pasikeitė kardinaliai, ekipos žaidė gan banguotai, tačiau apylygiai. Pirmasis spurtas puikiai pavyko svečių ekipos atstovams, šie padidino skirtumą iki 23 taškų. Antrasis ir labai galingas spurtas buvo iš "No Magic Europe" pusės (12:0), o paskutinieji 4 taškai atiteko svečiams, kurie laimėjo ir šį kėlinuką, tiesa, vos 1 tašku (51:34).

Paskutiniajame kėlinyje vaizdas aikštelėje ir tekėjo panašia vaga, svečiai nesunkiai vis didino skirtumą tarp ekipų, kol galų gale šis pasiekė 29 taškų ribą ir finalinis švilpukas skelbė "Vėjų Linija & Garliavos Duona" ekipos pergalę rezultatu (69:40).

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" ekipoje išsiskyrė Andrius Raila (16 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Laurynas Varnas (15 tšk.6 atk.kam) Remigijus Rapalas (11 tšk. 4 atk.kam)

"No Magic Europe" ekipoje pasižymėjo Audrius Bartkus (20 tšk.6 atk.kam) Aurelijus Morkevičius (8 tšk. 7 atk.kam) Marius Montvydas (5 tšk. 2 atk.kam)

Pralaimėjusiųjų treneris teigė: "Bandėme garbingai sužaisti, iš pradžių gal kiek sekėsi. Aistros didelės dėl teisėjavimo, nesuvaldė tiesiog situacijos. Negaliu sakyt, kad į vieną ar į kitą pusę teisėjavo, bet buvo daug tokių abėjotinų švilpukų ir dėl to vos nesusimušėme, manau, sužaidėme visai neblogai, pagal galimybes".

Laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Viską pasakė varžovai, jie galbūt buvo stipresni, bet mums labaiu sekėsi, dėl to laimėjome. Taigi laimi – tas kas nerekia".

Vėjų linija & Garliavos duona tiesiog nubloškė No magic europe (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 23:48 val.)"Krasta auto "Kaunas" lengvai įveikė "No Magic Europe" (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" įsirašė lengvą pergalę į savo sąskaitą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 00:08 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" antroje rungtynių pusėje palaužė "Dobilą" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:45 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Elektromontuotojui" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" negailestingai nubaudė "No Magic Europe" (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 23:30 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" jau pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse eliminavo "Ryterną" (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Lietuvos dujos" nepasigailėjo " No magic Europe" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 01:11 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" lengvai įveikė "Lietuvos geležinkelius" ir pateko į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" žengė pirmą žingsnį link pusfinalio (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:03 val.)