Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs VU KHF (88:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 04 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį

2016 kovo 04 d., Penktadienis, 22:23 val., peržiūros: 1779

Penktadienio vakarą Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių 1/32 atkrintamosios rungtynės, kur antrą kartą jėgas surėmė Birštono SC – „Olimpas“ (šeimininkai) ir „VU KHF“ (svečiai). Primename, kad pirmajame susitikime komandos baigė lygiu rezultatu (55:55) ir šiandien Birštone paaiškės poros nugalėtojas.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ( 7:3), tačiau svečiai greitai atrado savąjį žaidimą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 8:9). Toliau ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis. Vis dėlto , Birštono SC – „Olimpas“ pradėjo regzti rezultatyvias atakas, o „VU KHF“ ekipai sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Šeimininkai kėlinuką užbaigė 13:0 atkarpa – 24:10.

Antrajam kėlinukui prasidėjus abi komandos pradėjo žaisti taškas į tašką, tačiau svečiai vėl įkrito į duobę, o šeimininkai padidino pranašumą iki 21 taško ( 35:14). „VU KHF“ ekipai pavyko susitvarkyti su gynyba ir atsakė 7:0 atkarpa, tačiau to buvo maža. Birštono SC – „Olimpas“ toliau dominavo aikštelėje ir prieš ilgąją pertrauką atstatė 20 taškų pranašumą – 43:23.

Trečiam kėlinukui prasidėjus svečiai toliau atakavo iš toli tragiškai, o šeimininkai iš tolimų distacijų šaudė vienas po kito tolimus metimus ( 54:25). „VU KHF“ sugebėjo užpulti keletą greitų atakų, bet iškart sulaukdavo atsako iš varžovų. Birštono SC – „Olimpas“ prieš lemiamą kėlinuką išsaugojo 25 taškų pranašumą – 65:40.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo Birštono SC – „Olimpas“ ekipos „sausa“ atkarpa 5:0 ir komandas skyrė 30 taškų ( 70:40). „VU KHF“ toliau tragiškai atakavo krepšinį, o šeimininkai ataka po atakos didino pranašumą ( 83:48). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo triuškinančią pergalę bei kelialapį į aštuntfinalį. Rezultatu – 88:54.

Po laimėtų rungtynių Birštono SC – „Olimpas“ ekipos treneris,V.Kapačinskas , kalbėjo:

- Kaip iš natų sužaidė rungtynes, kas nulėmė tokį žaidimą?

- Nusiteikimas. Troškome labai pergalės ir pasiekėme.

- Aštunfinalyje susitiksite su „Kauno technikos kolegija“. Kaip vertinate varžovus?

- Nesu matęs šiemet. Gera komanda žinau. Panašaus stiliaus, kaip ir mes. Mes greitai bėgantys. Matysim, kaip susiklostys.

Birštono SC – „Olimpas“ komanda aštuntfinalyje susitiks su „Kauno technikos kolegija“

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Justinas Tamošiūnas – 19 tšk., Osvaldas Brazdžionis – 18 tšk., Tadas Miliūnas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Mangirdas Knyšius – 12 tšk. (8 rezult. perd.), Artiomas Marchockis – 10 tšk.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 10 tšk., Aurimas Kiveris – 9 tšk., Matas Toliušis – 8 tšk.

Birštono SC – „Olimpas“ užtikrintai nugalėjo „Kauno technikos kolegiją“ ir žengia į ketvirtfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:20 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė pogrupio lyderius (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 11:12 val.)Po įtemptos kovos, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ nusileido „Buritus“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 06:01 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:31 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę prieš „Kauno technikos kolegija“. (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ įveikė „VU KHF“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 16:35 val.)