Nebajeris vs Kauno TPMC ‒ 2 (74:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pratęsime daugiau jėgų išsaugoję Nebajeris laimėjo prieš Kauno TPMC ‒ 2

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 23:06 val., peržiūros: 457

Sekmadienį įvyko dar vienos C lygos varžybos, kuriose Nebajeris priėmė Kauno TPMC ‒ 2 komandą. Rungtynių pradžioje didėjantis taškų bagažas svečių komandos grafoje atrodė nušluos šeimininkus. N.Petrauskas, R.Samoška, A.Lukauskas taiklūs metimai ir A.Bubelis rodos paprasti tikslūs perdavimai gramzdino į neviltį šeimininkus, kurie jau po pirmo ketvirčio atsilikinėjo solidžiu skirtumu 6:21. Antrajame ketvirtyje didžiulį impulsą Nebajeris komandos puolimui davė M.Kazickas įmetęs pora tolimų metimų, bei pora kart pasižymėjęs ir iš arčiau.Situacija galėjo dar labiau pasikeisti, bet gynyboje nebeblizgėjo nei viena nei kita komanda, o ilsėtis abi išėjo 38:30 pirmaujant Kauno TPMC ‒ 2.

Norint perlaužti rungtynes savo naudai, šeimininkams reikėjo kažką keisti, tačiau ir trečiajame ketvirtyje permainų nebuvo. Keletą kartų jiems buvo pavykę švelninti skirtumą iki vieno tolimo metimo, tačiau nuolat sekė svečių atsakymai ir sėkmingos atkarpos. Taip po 30-ies minučių kovos 46:54 lygiai baigę trečiajį kėlinuką pirmavo Kauno TPMC ‒ 2. Lūžis įvyko ketvirtojo kėlinuko pradžioje, puikiai besidarbuodami gynyboje po dviejų M.Ežerskis tritaškių šeimininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį. Vis tik svarstyklės nuolat krypo tai vienos, tai kitos komandos pusėn, o paskutiniąją minutę nesėkmingi komandų veiksmai puolime kovą nukėlė į pratęsimą. Nors pratęsimo pradžioje taikliais tolimais šūviais apsikeitė M.Ežerskis ir A.Navickas, vėliau per likusias 4 minutes tinklelį skrodė tik taiklūs šeimininkų metimai. Nebajeris sugebėjo laimėti atkarpą 8-0 ir taip šventė puikią pergalę po inirtingos kovos 74:66.

KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.),,BC ,,Straight“ nepasigailėjo ,,Kauno TPMC – 2“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:06 val.)Nerezultatyviose rungtynėse sunki „Nebajerio“ pergalė prieš „Krūgės karius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:09 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)M. Kazicko baudos metimas atnešė „Nebajeriui“ pergalę prieš „Krugės karius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:07 val.)