Alta transportas vs Gemavila (93:67)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 25 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įveikė „Gemavilą“ ir pateko į ketvirtfinalį

2023 balandžio 25 d., Antradienis, 20:15 val., peržiūros: 311

Balandžio 25 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Alta transportas" priemė svečius "Gemavilą". Pirmose dvejose aštunfinalio rungtynėse komandos pasidalino po pergalę.

Rungtynių pradžioje geriau žaidė "Gemavila", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 1:5. Baigiantis pirmai kėlinio pusei vis dar keturiais taškais pirmavo "Gemavila" (5:9). Devintą minutę "Gemavilos" persvara padidėjo iki 12 taškų (10:22), o minutės pertraukėlės paprašė "Alta transportas". Kėlinio pabaigoje "Alta transportas" sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (18:26).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais metimais (20:28). Vėliau komandos žaidė apylygiai, prasidėjus natrai kėlinio pusei komandas skyrė 10 taškų (29:39). Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidę "Alta transportas" paliko varžovams aštuonių taškų persvarą (43:51).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Alta transportas" sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (47:51). Baigiantis pirmai kėlinio pusei vis dar trapią persvarą turėjo "Gemavila" (54:58). Antroje kėlinio pusėje "Altra transportas" visiškai perėmė iniciatyvą ir sužaidus tris kėlinius turėjo aštuonių taškų persvarą (71:63).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes šeimininkai padidino persvarą iki 12 taškų (77:65). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, prasidėjus antrai kėlinio pusei "Gemavilos" puolimas buvo kelias minutes užstrigęs (81:65). Kėlinio antroje pusėje "Alta transportas" neleido varžovams atkurti intrigos ir įveikė juos rezultatu 93:67.

Edvinas Nemeikša

Negausiai susirinkę „Alfa transportas“ įveikė „GZP ‒ 2“ krepšininkus (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Kauno švarą“ (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:23 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„Alta transportas“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:38 val.)„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Skroblų alėja“ susitvarkė su „Gemavila“ ir pirmo etapo varžybose išliko nepralaimėję (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 20:28 val.)