Kauno krepšinio lyga vs БК «Бродяги» (84:87)EABL Kaunas Grand Prix 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Didžiąją taurę išsivežė svečiai iš Ukrainos ‒ БК „Бродяги“

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 15:40 val., peržiūros: 514

Lapkričio 12 dieną „Kaustos“ sporto salėje įvyko „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Didžiosios taurės finalo rungtynės, kuriose „KKL“ ekipa priėmė svečius iš Ukrainos – БК „Бродяги“.

Pirmojo kėlinuko pradžioje „KKL“ ekipo po spurto 11:0 įsiveržė į priekį 17:9. Visgi, svečiai iš Ukrainos sugebėjo priartėti ir pirmąjį ketvirtį pabaigė turėdami vos dviejų taškų deficitą – 21:19. Antrajame kėtvirtyje ir toliau keliais taškais priekyje vis buvo šeimininkai, kurie įpusėjus ketvirčiui pirmavo 34:29. Nors po I. Krukonio tritaškio „KKL“ pirmavo 44:40, tačiau pirmąją rungtynių pusę БК „Бродяги“ baigė šešiais taškais be atsako ir įsiveržė į priekį – 44:46.

Trečiajame kėlinuke, vedini tunyro MVP О.Рихлюк, svečiai įgijo dviženklį pranašumą – 51:61. Bet E.Straigis, I.Krukonis ir T.Kuckailis smeigė po tritaškį, o „KKL“ ekipa priartėjo – 60:63. Trečiasis ketvirtis baigėsi rezultatu 62:67. Ketvirtajame kėlinuke О.Алексєєв ir О.Рихлюк pataikė po tritaškį, o БК „Бродяги“ nutolo 62:75. Visgi, milžiniškų pastangų dėka, šeimininkai po E. Straigio ir I. Krukonio tritaškių persverė rezultatą 80:79. Rungtynių pabaigoje labiau pasisekė svečiams iš Ukrainos, kurie ir laimėjo šias rungtynes bei iškovojo „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Didžiąją taurę. Galutinis rungtynių rezultatas 84:87 (21:19, 23:27, 18:21, 22:20).

„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ MVP О.Рихлюк (БК „Бродяги“):

„Labai geras turnyras. Mums labai patiko čia, Kaune. Visos komandos geros, visos rungtynės mums buvo labai sunkios. Kova aikštelėje virė įdomi. Vakar žaidėme su Vilniumi bei laimėjome labai sunkiai, paskutinėmis sekundėmis. Ir šiandien tokia finalinė dvikova. Galime pasakyti, sėkmingas finalas, buvo intriga, stipti kova, emocijos. Aš labai laimingas, kad mes laimėjome. Dabar visų lauksime Kijeve“.

„Środowiskowa BasketLiga.pl“ nepasipriešino БК «Бродяги» (72:87) (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 20:33 val.)„Vilniaus krepšinio lyga“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti БК «Бродяги» pranašumą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:54 val.)„Kauno krepšinio lyga“ trečiame kėlinyje palaužė BK „Anzāģe“ komandą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:42 val.)Kauno krepšinio lyga tik rungtynių pabaigoje įveikė Kottrans (86:85) (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 20:21 val.)