

BC „Boom“: Komandos statistika
Bendra statistika:
| | G | PTO | PTG | PTS± | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| Viso: | 11 | 988 | 925 | +63 | 507/1032 | 131/177 | 376/855 | 271/517 | 105/338 | 492 (322/118) | 183 | 110 | 27 | 177 | 0 | 152 | 227 | 0 | 5 | 1068 |
| Vidurkis: | 89,82 | 84,09 | +5,73 | 49,13% | 74,01% | 43,98% | 52,42% | 31,07% | 44,73 (29,3/10,7) | 16,64 | 10,00 | 2,45 | 16,09 | 0,00 | 13,82 | 20,64 | 0,00 | 0,45 | 97,09 |
Statistika pagal rungtynes:
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 04 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 1. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Boom“ | 89 | 48/98 | 48,98% | 12/20 | 60,00% | 36/78 | 46,15% | 31/53 | 58,49% | 5/25 | 20,00% | 53 (33/14) | 18 | 8 | 2 | 16 | 0 | 21 | 18 | 0 | 0 | 97 |
| BC „Pilėnai“ | 81 | 43/90 | 47,78% | 17/19 | 89,47% | 26/71 | 36,62% | 14/29 | 48,28% | 12/42 | 28,57% | 37 (27/9) | 12 | 11 | 4 | 18 | 0 | 17 | 15 | 1 | 1 | 82 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 10 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 2. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Boom“ | 84 | 41/84 | 48,81% | 5/11 | 45,45% | 36/73 | 49,32% | 29/48 | 60,42% | 7/25 | 28,00% | 39 (30/6) | 9 | 13 | 1 | 16 | 0 | 12 | 19 | 0 | 0 | 88 |
| Kaunas Mayhem | 67 | 32/74 | 43,24% | 7/12 | 58,33% | 25/62 | 40,32% | 15/30 | 50,00% | 10/32 | 31,25% | 36 (30/4) | 16 | 6 | 2 | 19 | 0 | 19 | 16 | 0 | 0 | 69 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 11 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 3. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| KKL NGT | 101 | 52/111 | 46,85% | 14/26 | 53,85% | 38/85 | 44,71% | 27/49 | 55,10% | 11/36 | 30,56% | 63 (36/22) | 21 | 12 | 3 | 22 | 0 | 15 | 14 | 0 | 0 | 134 |
| BC „Boom“ | 76 | 37/88 | 42,05% | 8/9 | 88,89% | 29/79 | 36,71% | 19/44 | 43,18% | 10/35 | 28,57% | 41 (26/11) | 16 | 12 | 5 | 14 | 0 | 15 | 22 | 0 | 0 | 76 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 14 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 4. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Boom“ | 113 | 54/104 | 51,92% | 9/14 | 64,29% | 45/90 | 50,00% | 31/50 | 62,00% | 14/40 | 35,00% | 58 (38/11) | 19 | 8 | 4 | 21 | 0 | 8 | 17 | 0 | 1 | 147 |
| BC „Pasitikrinam“ | 64 | 32/91 | 35,16% | 8/14 | 57,14% | 24/77 | 31,17% | 16/44 | 36,36% | 8/33 | 24,24% | 42 (26/12) | 8 | 5 | 2 | 18 | 0 | 17 | 19 | 0 | 1 | 43 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 16 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 5. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Boom“ | 79 | 43/93 | 46,24% | 18/23 | 78,26% | 25/70 | 35,71% | 14/39 | 35,90% | 11/31 | 35,48% | 43 (24/13) | 20 | 13 | 2 | 19 | 0 | 18 | 17 | 0 | 0 | 91 |
| Team 97 | 91 | 45/100 | 45,00% | 12/18 | 66,67% | 33/82 | 40,24% | 20/44 | 45,45% | 13/38 | 34,21% | 54 (29/22) | 23 | 8 | 2 | 17 | 0 | 19 | 19 | 0 | 0 | 102 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 22 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 6. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Boom“ | 98 | 52/96 | 54,17% | 12/16 | 75,00% | 40/80 | 50,00% | 34/60 | 56,67% | 6/20 | 30,00% | 55 (34/16) | 21 | 12 | 2 | 10 | 0 | 18 | 22 | 0 | 0 | 114 |
| Atletas | 87 | 45/90 | 50,00% | 16/21 | 76,19% | 29/69 | 42,03% | 16/33 | 48,48% | 13/36 | 36,11% | 29 (23/3) | 20 | 7 | 3 | 22 | 0 | 16 | 10 | 0 | 0 | 97 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 23 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 7. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| Dust2 ‒ Rstored | 80 | 38/95 | 40,00% | 7/12 | 58,33% | 31/83 | 37,35% | 20/43 | 46,51% | 11/40 | 27,50% | 52 (29/16) | 11 | 3 | 1 | 17 | 0 | 17 | 10 | 0 | 1 | 79 |
| BC „Boom“ | 96 | 49/96 | 51,04% | 13/15 | 86,67% | 36/81 | 44,44% | 25/48 | 52,08% | 11/33 | 33,33% | 45 (32/11) | 19 | 12 | 0 | 10 | 0 | 9 | 17 | 0 | 0 | 109 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 25 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 8. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Boom“ | 59 | 29/88 | 32,95% | 5/7 | 71,43% | 24/81 | 29,63% | 18/46 | 39,13% | 6/35 | 17,14% | 43 (26/11) | 8 | 10 | 2 | 13 | 0 | 13 | 28 | 0 | 0 | 35 |
| Plastena | 78 | 47/101 | 46,53% | 23/35 | 65,71% | 24/66 | 36,36% | 17/41 | 41,46% | 7/25 | 28,00% | 62 (42/16) | 18 | 7 | 8 | 28 | 0 | 19 | 13 | 0 | 0 | 115 |
| Atkrintamosios varžybos, ketvirtfinalis: 2026 birželio 30 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 9. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Boom“ | 101 | 50/101 | 49,50% | 14/20 | 70,00% | 36/81 | 44,44% | 21/41 | 51,22% | 15/40 | 37,50% | 45 (30/11) | 20 | 4 | 4 | 20 | 0 | 11 | 25 | 0 | 1 | 106 |
| Dust2 ‒ Rstored | 86 | 52/110 | 47,27% | 22/28 | 78,57% | 30/82 | 36,59% | 26/44 | 59,09% | 4/38 | 10,53% | 58 (36/17) | 16 | 4 | 0 | 25 | 0 | 14 | 20 | 0 | 0 | 97 |
| Atkrintamosios varžybos, pusfinalis: 2026 liepos 07 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 10. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| KKL NGT | 88 | 49/100 | 49,00% | 17/25 | 68,00% | 32/75 | 42,67% | 25/48 | 52,08% | 7/27 | 25,93% | 55 (33/15) | 17 | 6 | 3 | 22 | 0 | 19 | 19 | 0 | 1 | 101 |
| BC „Boom“ | 84 | 47/100 | 47,00% | 19/23 | 82,61% | 28/77 | 36,36% | 19/45 | 42,22% | 9/32 | 28,13% | 39 (22/10) | 14 | 10 | 3 | 19 | 0 | 13 | 22 | 0 | 3 | 78 |
| Atkrintamosios varžybos, bronzinis finalas: 2026 liepos 08 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358 |
| 11. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Boom“ | 109 | 57/84 | 67,86% | 16/19 | 84,21% | 41/65 | 63,08% | 30/43 | 69,77% | 11/22 | 50,00% | 31 (27/4) | 19 | 8 | 2 | 19 | 0 | 14 | 20 | 0 | 0 | 127 |
| Team 97 | 102 | 53/106 | 50,00% | 18/21 | 85,71% | 35/85 | 41,18% | 21/45 | 46,67% | 14/40 | 35,00% | 46 (21/20) | 20 | 11 | 0 | 20 | 0 | 13 | 19 | 0 | 0 | 114 |
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė:
Netas.eu