„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)1682,00
2Artūras Kaminskas (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)981,13
3Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)881,00
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)881,00
5Vytautas Bunikis (Lemora & Minaltra & Volinta Energy, Įmonių lyga)790,78
6Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)7100,70
7Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)7100,70
8Tomas Šorius (Sparta, II lyga)790,78
9Vytautas Čypas (Limobus & Veiksa, Įmonių lyga)7110,64
10Justinas Pileckas (GZP, I lyga)780,88
11Antanas Apulskis (Donelaičio, Įmonių lyga)780,88
12Mantas Stankevičius (Plastena, Įmonių lyga)780,88
13Laurynas Chalytovas (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)771,00
14Matas Edgaras Staniukaitis (KSM '93 ‒ Bulvaras, II lyga)790,78
15Šarūnas Urbaitis (Kauno Rami, II lyga)661,00
16Mantvydas Šimkus (ICE, II lyga)670,86
17Jokūbas Meškauskas (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)661,00
18Julius Fiodorovičius (Vilmista, Įmonių lyga)690,67
19Donatas Maciulevičius (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)690,67
20Justinas Pocius (Donelaičio, Įmonių lyga)690,67
21Jokūbas Meškauskas (UNO, II lyga)661,00
22Tadas Miliūnas (Birštono SC „Olimpas“, II lyga)661,00
23Naurius Kavaliauskas (R2P Sport, I lyga)651,20
24Laurynas Senkus (Omega, Įmonių lyga)690,67
25Dalius Grušauskas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)670,86

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)5887,25
2Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)5186,38
3Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)4595,00
4Matas Antanaitis (Gemavila, II lyga)4494,89
5Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)4385,38
6Rokas Tarcijonas (Marex Boats, Įmonių lyga)43104,30
7Deividas Kisielius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)4294,67
8Matas Stankūnas (Lemora & Minaltra & Volinta Energy, Įmonių lyga)39113,55
9Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)39113,55
10Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)3784,63
11Laurynas Varnas (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)3794,11
12Deividas Prieskienis (BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt, II lyga)3794,11
13Rimas Petraška (Valpainiai, II lyga)3794,11
14Justas Bagurskas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)37103,70
15Julius Fiodorovičius (Vilmista, Įmonių lyga)3694,00
16Mykolas Marcinkus (TransUnion, Įmonių lyga)36103,60
17Gediminas Jakuška (Kauno švara, II lyga)36103,60
18Julius Kigas (R2P Sport, I lyga)3465,67
19Aivaras Kelpšas (Vilmista, Įmonių lyga)3484,25
20Povilas Masikonis (Marex Boats, Įmonių lyga)34103,40
21Vytautas Bereiša (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)34113,09
22Paulius Špokas (Pikenpokas, II lyga)33103,30
23Giedrius Palinauskas (KM Steel Service, Įmonių lyga)3284,00
24Gytis Vitkauskas (TransUnion, Įmonių lyga)3174,43
25Tomas Vaitkus (Kautech ‒ 2, II lyga)3193,44

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mindaugas Samuolis (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)250,40
2Ričardas Brovka (Omega, Įmonių lyga)270,29
3Aidas Makūnas (Remza, Įmonių lyga)280,25
4Jonas Snudaitis (Vilmista, Įmonių lyga)280,25
5Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)290,22
6Adrijus Žitkus (Plastena, Įmonių lyga)2100,20
7Vytautas Stočkus (Coca-Cola, Įmonių lyga)2100,20
8Kipras Sirtautas (BC „Game On“, II lyga)2100,20
9Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)2110,18

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Emilijus Alminas (BC „Rhino“, II lyga)9 (65 min.)10
2Elvinas Matulevičius (Marex Boats, Įmonių lyga)7 (91 min.)12
3Remigijus Rapalas (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)6 (62 min.)10
4Emilis Čepulis (Manvesta, Įmonių lyga)6 (47 min.)6
5Aurimas Kaunas (BC „Rhino“, II lyga)6 (45 min.)7
6Edvinas Barkauskas (TransUnion, Įmonių lyga)6 (40 min.)7
7Arūnas Špokauskas (Manvesta, Įmonių lyga)6 (29 min.)7
8Rytis Ruzgys (Kautech ‒ 2, II lyga)6 (19 min.)6
9Gytis Vitkauskas (TransUnion, Įmonių lyga)5 (126 min.)7
10Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)5 (122 min.)8
11Viktoras Albrektas (Pikenpokas, II lyga)5 (99 min.)10
12Artur Žmurkin (Užveža, II lyga)5 (83 min.)10
13Ramūnas Žebrauskas (Limobus & Veiksa, Įmonių lyga)5 (78 min.)8
14Gediminas Petkus (KrepsinioFanai.lt, II lyga)5 (72 min.)7
15Antanas Levickas (Pikenpokas, II lyga)5 (67 min.)8
16Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)5 (65 min.)9
17Dainius Kasparavičius (Marex Boats, Įmonių lyga)5 (64 min.)10
18Deimantas Dadurka (Vilmista, Įmonių lyga)5 (60 min.)7
19Egidijus Tamulynas (Kauno švara, II lyga)5 (57 min.)6
20Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)5 (52 min.)8
21Linas Skripka (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)5 (52 min.)6
22Vaidas Pėstininkas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)5 (50 min.)8
23Tadas Rimavičius (Promatecha, Įmonių lyga)5 (48 min.)9
24Eimantas Vainiūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)5 (46 min.)8
25Lukas Teišerskis (TransUnion, Įmonių lyga)5 (43 min.)6
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu