„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)1181,38
2Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)981,13
3Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)971,29
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)861,33
5Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)851,60
6Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)881,00
7Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)881,00
8Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)751,40
9Vytautas Čypas (Alaina, C lyga)751,40
10Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)670,86
11Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)670,86
12Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)670,86
13Juozas Milius (Artstone, Įmonių lyga)670,86
14Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)680,75
15Mantas Karauskas (Grande, C lyga)661,00
16Tomas Šorius (Ulmas, Įmonių lyga)670,86
17Gediminas Naikauskas (Omega, Įmonių lyga)551,00
18Gediminas Danilevičius (KK „Žaibas“, C lyga)570,71
19Martynas Simanavičius (Alaina, C lyga)560,83
20Egidijus Plenta (UNO, 30+ lyga)531,67
21Rimas Petraška (Vilkai, C lyga)570,71
22Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)560,83
23Lukas Bunys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)570,71
24Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)560,83
25Giedrius Prabulis (Šilainiai, 30+ lyga)541,25

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)4476,29
2Kęstutis Ruočkus (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)4385,38
3Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)3784,63
4Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3575,00
5Rimas Petraška (Vilkai, C lyga)3374,71
6Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)3256,40
7Mindaugas Stasaitis (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)3156,20
8Tomas Vaitkus (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)3165,17
9Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)3174,43
10Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)3174,43
11Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)3065,00
12Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)3074,29
13Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)3083,75
14Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)3083,75
15Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)2955,80
16Matas Lisajevičius (Night Club Basement, B lyga)2864,67
17Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)2864,67
18Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)2883,50
19Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2755,40
20Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2764,50
21Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2764,50
22Darius Karosas (Ryterna Group, C lyga)2783,38
23Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)2664,33
24Tomas Pauliukas (Plastena, Įmonių lyga)2673,71
25Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2683,25

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)360,50
2Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)212,00
3Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)221,00
4Gytis Mikėnas (Vilmista, Įmonių lyga)230,67
5Deividas Rinkūnas (Pro Angels, B lyga)230,67
6Gytis Vyšniauskas (Džinsų sklepas, Įmonių lyga)230,67
7Valdas Grigaliūnas (Kauno technologijos universitetas, 30+ lyga)240,50
8Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
9Aurimas Stankevičius (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)250,40
10Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33
11Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)270,29
12Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)270,29

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Kęstutis Burneikis (Batniava, C lyga)6 (75 min.)6
2Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)6 (65 min.)7
3Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)6 (62 min.)7
4Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)5 (89 min.)7
5Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)5 (59 min.)5
6Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai, B lyga)5 (56 min.)6
7Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
8Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)5 (48 min.)6
9Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)5 (47 min.)7
10Gediminas Rožanskas (T.A.D., C lyga)5 (44 min.)5
11Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)5 (43 min.)5
12Deividas Sabaliauskas (Nemunas, Įmonių lyga)4 (65 min.)5
13Darius Daunoras (Grande, C lyga)4 (61 min.)4
14Andrius Beliavičius (Vilmista, Įmonių lyga)4 (49 min.)4
15Gabrielius Butkus (Arkus, C lyga)4 (48 min.)6
16Mindaugas Loda (Vilkai, C lyga)4 (43 min.)7
17Gytis Kudarauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)4 (41 min.)5
18Rokas Strikauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)4 (39 min.)8
19Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)4 (36 min.)7
20Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)7
21Tomas Krivickas (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)4 (29 min.)6
22Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)4 (19 min.)6
23Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)4 (18 min.)7
24Donatas Bartkus (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)3 (90 min.)6
25Robertas Trepočka (Lemora & Minaltra & Deirama, Įmonių lyga)3 (83 min.)4
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu