„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1042,50
2Valentinas Gadliauskas (Autobroliai ‒ Arko, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)651,20
3Dovydas Nemeikša (GZP, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)560,83
4Karolis Budzeika (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)541,25
5Adas Mikučionis (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)560,83
6Tomas Stoškus (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)460,67
7Tadas Ambraziejus (Adma, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)441,00
8Elvinas Kaluginas (Sporto garantas, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)460,67
9Andrius Rupeika (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)431,33
10Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)441,00
11Laurynas Vilius (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)460,67
12Liutauras Lukošenkinas (KSM '93 ‒ Bulvaras, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)450,80
13Lukas Damušis (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)340,75
14Matas Edgaras Staniukaitis (KSM '93 ‒ Bulvaras, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)360,50
15Vytautas Bunikis (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)360,50
16Algirdas Jaras (R2P Sport, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)331,00
17Linas Macijauskas (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)370,43
18Artūras Grinkas (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)350,60
19Tomas Vyšniauskas (GZP, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)360,50
20Vidas Zilinkus (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)360,50
21Audrius Ščerba (ICE, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)350,60
22Laurynas Chalytovas (UNO, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)340,75
23Vilmantas Vainauskas (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)350,60
24Tomas Vaičiulis (Autobroliai ‒ Arko, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)350,60
25Ernestas Puzaras (Adma, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)370,43

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Laurynas Vilius (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3866,33
2Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3147,75
3Raimondas Baliūnas (Remza, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2947,25
4Arsenii Kolobov (Україна, Draugiškos rungtynės)2454,80
5Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2345,75
6Matas Edgaras Staniukaitis (KSM '93 ‒ Bulvaras, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2363,83
7Adas Mikučionis (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2263,67
8Domas Jankauskas (KSM '93 ‒ Bulvaras, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2263,67
9Mykyta Kobylinskyi (Україна, Draugiškos rungtynės)2154,20
10Lukas Martinkus (ICE, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2154,20
11Ernestas Puzaras (Adma, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2072,86
12Vilmantas Vainauskas (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1953,80
13Mantas Stankevičius (GZP, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1963,17
14Donatas Šliogeris (Omega, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1853,60
15Darius Daugininkas (Arena Biliards, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1744,25
16Mažvydas Juščius (R2P Sport, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1762,83
17Laurynas Bunys (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1644,00
18Ernestas Eičas (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1644,00
19Gytis Mikėnas (Kauno Rami, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1543,75
20Yehor Sushkin (Україна, Draugiškos rungtynės)1553,00
21Ignas Krukonis (Kauno TPMC, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1553,00
22Valentinas Gadliauskas (Autobroliai ‒ Arko, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1553,00
23Edvinas Gramauskas (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1553,00
24Paulius Balčiūnas (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1562,50
25Vidas Zilinkus (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1562,50

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Edvinas Gramauskas (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)250,40

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Eligijus Jocys (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)4 (66 min.)4
2Rimas Bakanauskas (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (60 min.)5
3Deimantas Dadurka (BC „Rhino“, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (34 min.)4
4Mantas Valatkevičius (KSM '93 ‒ Bulvaras, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (31 min.)4
5Laurynas Jarašius (R2P Sport, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (25 min.)6
6Giedrius Džiaugys (Kauno Rami, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (41 min.)3
7Saulius Pakalniškis (ICE, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (38 min.)6
8Žilvinas Zakrasas (Remza, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (36 min.)4
9Tadas Galinauskas (Remza, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (35 min.)4
10Robertas Trepočka (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (31 min.)3
11Virginijus Dailidė (UNO, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (30 min.)4
12Vytautas Česnauskas (Autobroliai ‒ Arko, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (27 min.)3
13Giedrius Mickevičius (UNO, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (27 min.)3
14Giedrius Dambrauskas (BC „Rhino“, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (26 min.)3
15Tomas Jonkus (ICE, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (26 min.)5
16Nerijus Aranauskas (Adma, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (25 min.)3
17Tomas Kuzminskas (Kauno r. „Atletas“, Draugiškos rungtynės)2 (23 min.)3
18Tautvydas Budzeika (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (20 min.)3
19Vaidas Pėstininkas (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (20 min.)2
20Tautas Bergelis (R2P Sport, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (20 min.)6
21Martynas Paulaitis (UNO, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (15 min.)4
22Vadym Fedchenko (Україна, Draugiškos rungtynės)2 (15 min.)5
23Mantvydas Gailius (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (14 min.)2
24Edvinas Kvilys (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (13 min.)6
25Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (12 min.)6
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu