„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)16210,76
2Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)15141,07
3Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)14180,78
4Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)14190,74
5Einoras Stankus (Lympo, II lyga)12180,67
6Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)1171,57
7Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11180,61
8Klaidas Pilkis (Arko, II lyga)11150,73
9Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)11140,79
10Marijus Janavičius (Kauno energija, Įmonių lyga)10170,59
11Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10150,67
12Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)10160,63
13Tomas Šorius (Sparta, II lyga)10180,56
14Erestas Maleckas (Kautech ‒ 2, II lyga)10170,59
15Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)10150,67
16Kasparas Šion (ICE, II lyga)10140,71
17Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)9120,75
18Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)991,00
19Andrėj Ignatovič (VU Kauno fakultetas, II lyga)9110,82
20Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)9190,47
21Marius Milkevičius (Lankstukas, II lyga)9150,60
22Karolis Budzeika (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)9120,75
23Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)9180,50
24Robertas Petrolis (Promatecha, Įmonių lyga)9160,56
25Antanas Karbauskis (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)9130,69

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)93185,17
2Einoras Stankus (Lympo, II lyga)90185,00
3Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)78213,71
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)77213,67
5Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)70203,50
6Lukas Drapanauskas (Consolius, III lyga)68144,86
7Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)68203,40
8Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)67193,53
9Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)62154,13
10Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)61173,59
11Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)59124,92
12Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)59144,21
13Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)58144,14
14Mantas Sadauskas (Arko, II lyga)58144,14
15Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)57134,38
16Dovydas Nemeikša (Gemavila, II lyga)57173,35
17Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)57183,17
18Aivaras Pūras (Gemavila, II lyga)57183,17
19Justinas Baltrušaitis (Festo, Įmonių lyga)56202,80
20Viktoras Albrektas (Pikenpokas, II lyga)54202,70
21Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)52143,71
22Tomas Vaitkus (Kautech ‒ 2, II lyga)52143,71
23Kasparas Šion (ICE, II lyga)52143,71
24Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)52173,06
25Martynas Kadakauskis (Festo, Įmonių lyga)52192,74

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3170,18
2Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)3170,18
3Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)270,29
4Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
5Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2120,17
6Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2130,15
7Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2130,15
8Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)2140,14
9Robert Idiarto (Consolius, III lyga)2140,14
10Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2150,13
11Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2150,13
12Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2150,13
13Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2160,13
14Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)2170,12
15Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)2180,11
16Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2190,11
17Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2200,10

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Mantas Šiupienius (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)12 (113 min.)15
2Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)12 (91 min.)15
3Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)12 (64 min.)13
4Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)11 (126 min.)15
5Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)11 (69 min.)14
6Modestas Gudukas (Krepsiniofanai.lt 1, III lyga)10 (152 min.)15
7Benas Andriuškevičius (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)9 (118 min.)17
8Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)9 (85 min.)15
9Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)9 (77 min.)15
10Martynas Česnauskas (Kauno energija, Įmonių lyga)9 (73 min.)9
11Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)9 (67 min.)17
12Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)8 (144 min.)17
13Artūras Selvenis (Gemavila, II lyga)8 (136 min.)18
14Mindaugas Šabūnas (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)8 (118 min.)11
15Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)8 (97 min.)16
16Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)8 (91 min.)17
17Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)15
18Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)13
19Martynas Paulaitis (UNO, II lyga)8 (62 min.)13
20Matas Kasperavičius (Kautech ‒ 2, II lyga)8 (33 min.)13
21Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)8 (23 min.)8
22Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
23Tomas Eidikas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)7 (117 min.)14
24Gediminas Jurevičius (Sparta, II lyga)7 (106 min.)14
25Mantas Gaubys (Plastena, Įmonių lyga)7 (95 min.)10
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu