ASU & Co „AgroVIS“ vs Remza & Langvila (95:55)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 08 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Pirmą kėlinuką 41:4 laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ lengvai žengė į pusfinalį

2017 balandžio 08 d., Šeštadienis, 14:46 val., peržiūros: 1156

Šeštadienį, balandžio 8 dieną, Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos, Mažosios taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos – „ASU & Co „AgroVIS“ bei svečių „Remza & Langvila“ ekipų. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes rezultatu 83:73 po sunkios kovos buvo laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo „ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkų spurtu 15:0. Į nokdauną patekę „Remza & Langvila“ ekipos žaidėjai niekaip neatsigavo po šio varžovų spurto. Ir toliau aikštelės šeimininkai, naudodamiesi varžovų klaidomis ir netaikliais metimais, rengė vieną greitą ataką po kitos, A.Stanevičius metė vieną tritaškį po kito ir po pirmo kėlinuko „ASU & Co „AgroVIS“ buvo prikeyje 41:4.

Antrajame kėlinuke po dviejų paeiliui taiklių T. Galinausko tritaškių svečiai šiek tiek apmažino deficitą iki 46:16. Septyni paeiliui aikštelės šeimininkų žaidėjo A. Bagotyriaus taškai ketvirčio pabaigoje leido „ASU & Co „AgroVIS“ ekipai būti priekyje 59:27.

Trečiajame kėlinuke žaidimas kiek apsilygino ir po taiklaus T. Galinausko metimo kėlinuko viduryje 65:36 priekyje buvo šeimininkai. Kėlinukas pasibaigė taikliu A. Sventicko tolimu šūviu, po kurio „ASU & Co „AgroVIS“ pirmavo 76:43.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai surengė dar vieną spurtą, po kurio pirmavo 86:47. Kėlinuko pabaigoje vyravo apylygus žaidimas, o galutinis šių rungtynių rezultatas 95:55 (41:4, 18:23, 17:16, 19:12). Po pasiektos pergalės „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa laimėjo ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių 2:0 ir pusfinalyje lauks „Omegos“ ir „Hidraulinių sistemų“ serijos nugalėtojo.

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 26 tšk., Arvydas Sventickas – 18 tšk., Danas Laurinavičius – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Andrius Bagotyrius – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

Remza & Langvila: Arūnas Abromaitis – 21 tšk., Tadas Galinauskas – 16 tšk., Tadas Dudzevičius – 13 tšk. (14 atk. kam.)

„ASU & Co „AgroVIS“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:36 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 17:03 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 15:11 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)Penktas kartas nemeluoja ‒ „ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pirmąją pergalę (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:54 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė pranašumą prieš Vilmistą (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:23 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išvykoje prabloškė komandą Celsis (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:47 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)