„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)1682,00
2Artūras Kaminskas (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)981,13
3Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)881,00
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)881,00
5Justinas Pileckas (GZP, I lyga)890,89
6Vytautas Bunikis (Lemora & Minaltra & Volinta Energy, Įmonių lyga)790,78
7Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)7100,70
8Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)7100,70
9Tomas Šorius (Sparta, II lyga)790,78
10Mantas Stankevičius (Plastena, Įmonių lyga)780,88
11Laurynas Chalytovas (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)771,00
12Vytautas Čypas (Limobus & Veiksa, Įmonių lyga)7110,64
13Antanas Apulskis (Donelaičio, Įmonių lyga)780,88
14Matas Edgaras Staniukaitis (KSM '93 ‒ Bulvaras, II lyga)790,78
15Šarūnas Urbaitis (Kauno Rami, II lyga)661,00
16Mantvydas Šimkus (ICE, II lyga)670,86
17Julius Fiodorovičius (Vilmista, Įmonių lyga)690,67
18Donatas Maciulevičius (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)690,67
19Jokūbas Meškauskas (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)661,00
20Tadas Miliūnas (Birštono SC „Olimpas“, II lyga)661,00
21Naurius Kavaliauskas (R2P Sport, I lyga)651,20
22Laurynas Senkus (Omega, Įmonių lyga)690,67
23Dalius Grušauskas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)670,86
24Ignas Linartas (Arko (skola), II lyga)690,67
25Justinas Pocius (Donelaičio, Įmonių lyga)690,67

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)5887,25
2Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)5186,38
3Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)4595,00
4Matas Antanaitis (Gemavila, II lyga)4494,89
5Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)4385,38
6Rokas Tarcijonas (Marex Boats, Įmonių lyga)43104,30
7Deividas Kisielius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)4294,67
8Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)39113,55
9Matas Stankūnas (Lemora & Minaltra & Volinta Energy, Įmonių lyga)39113,55
10Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)3784,63
11Laurynas Varnas (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)3794,11
12Deividas Prieskienis (BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt, II lyga)3794,11
13Rimas Petraška (Valpainiai, II lyga)3794,11
14Justas Bagurskas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)37103,70
15Julius Fiodorovičius (Vilmista, Įmonių lyga)3694,00
16Gediminas Jakuška (Kauno švara, II lyga)36103,60
17Mykolas Marcinkus (TransUnion, Įmonių lyga)36103,60
18Julius Kigas (R2P Sport, I lyga)3465,67
19Aivaras Kelpšas (Vilmista, Įmonių lyga)3484,25
20Povilas Masikonis (Marex Boats, Įmonių lyga)34103,40
21Vytautas Bereiša (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)34113,09
22Paulius Špokas (Pikenpokas, II lyga)33103,30
23Giedrius Palinauskas (KM Steel Service, Įmonių lyga)3284,00
24Gytis Vitkauskas (TransUnion, Įmonių lyga)3174,43
25Ernestas Eičas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)3193,44

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mindaugas Samuolis (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)250,40
2Ričardas Brovka (Omega, Įmonių lyga)270,29
3Jonas Snudaitis (Vilmista, Įmonių lyga)280,25
4Aidas Makūnas (Remza, Įmonių lyga)280,25
5Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)290,22
6Vytautas Stočkus (Coca-Cola, Įmonių lyga)2100,20
7Kipras Sirtautas (BC „Game On“, II lyga)2100,20
8Adrijus Žitkus (Plastena, Įmonių lyga)2100,20
9Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)2110,18

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Emilijus Alminas (BC „Rhino“, II lyga)9 (65 min.)10
2Elvinas Matulevičius (Marex Boats, Įmonių lyga)7 (91 min.)12
3Remigijus Rapalas (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)6 (62 min.)10
4Emilis Čepulis (Manvesta, Įmonių lyga)6 (47 min.)6
5Aurimas Kaunas (BC „Rhino“, II lyga)6 (45 min.)7
6Edvinas Barkauskas (TransUnion, Įmonių lyga)6 (40 min.)7
7Arūnas Špokauskas (Manvesta, Įmonių lyga)6 (29 min.)7
8Rytis Ruzgys (Kautech ‒ 2, II lyga)6 (19 min.)6
9Gytis Vitkauskas (TransUnion, Įmonių lyga)5 (126 min.)7
10Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)5 (122 min.)8
11Viktoras Albrektas (Pikenpokas, II lyga)5 (99 min.)10
12Artur Žmurkin (Užveža, II lyga)5 (83 min.)10
13Ramūnas Žebrauskas (Limobus & Veiksa, Įmonių lyga)5 (78 min.)8
14Gediminas Petkus (KrepsinioFanai.lt, II lyga)5 (72 min.)7
15Antanas Levickas (Pikenpokas, II lyga)5 (67 min.)8
16Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)5 (65 min.)9
17Dainius Kasparavičius (Marex Boats, Įmonių lyga)5 (64 min.)10
18Deimantas Dadurka (Vilmista, Įmonių lyga)5 (60 min.)7
19Egidijus Tamulynas (Kauno švara, II lyga)5 (57 min.)6
20Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)5 (52 min.)8
21Linas Skripka (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)5 (52 min.)6
22Vaidas Pėstininkas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)5 (50 min.)8
23Tadas Rimavičius (Promatecha, Įmonių lyga)5 (48 min.)9
24Eimantas Vainiūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)5 (46 min.)8
25Lukas Teišerskis (TransUnion, Įmonių lyga)5 (43 min.)6
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu