10Andrius Gudiškis: Statistika
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
1. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Remza @ Irmco: -23 (79:102) | 0 | 0/3 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/3 | 0,00% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
2. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš UB Solar: +8 (79:71) | 0 | 0/1 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/1 | 0,00% | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
3. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Kauno energija: +26 (79:53) | 0 | 0/6 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/6 | 0,00% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115 |
4. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Festo: -8 (57:49) | 0 | 0/6 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/6 | 0,00% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -6 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
5. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš KM Steel Service: -5 (76:81) | 3 | 1/4 | 25,00% | 0/0 | 0,00% | 0/1 | 0,00% | 1/3 | 33,33% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 sausio 03 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124 |
6. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Devbridge & Gym+ & Audrokesta: +20 (54:74) | 0 | 0/4 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/4 | 0,00% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 sausio 10 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
7. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Plastena: -51 (62:113) | 3 | 1/6 | 16,67% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 1/6 | 16,67% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | -2 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 sausio 17 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
8. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Rimo & Patikima linija: -3 (75:78) | 0 | 0/2 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/2 | 0,00% | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | -1 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 sausio 24 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
9. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Scandagra: -25 (67:92) | 3 | 1/7 | 14,29% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 1/7 | 14,29% | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -3 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
10. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Vilmista: +15 (71:56) | 0 | 0/2 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/2 | 0,00% | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -1 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
11. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Donelaičio: -37 (67:104) | 3 | 1/8 | 12,50% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 1/8 | 12,50% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | -9 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
12. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Hidraulinės sistemos: -15 (81:66) | 6 | 2/4 | 50,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 2/4 | 50,00% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Atkrintamosios varžybos: 2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332 |
13. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Scandagra: -10 (57:67) | 3 | 1/4 | 25,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 1/4 | 25,00% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Atkrintamosios varžybos: 2024 kovo 24 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
14. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Scandagra: -24 (75:51) | 3 | 1/6 | 16,67% | 0/0 | 0,00% | 0/1 | 0,00% | 1/5 | 20,00% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 |
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė:
Netas.eu