„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11140,79
2Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)10150,67
3Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10140,71
4Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)10110,91
5Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)9100,90
6Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)991,00
7Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)951,80
8Einoras Stankus (Lympo, II lyga)9130,69
9Marijus Janavičius (Kauno energija, Įmonių lyga)9130,69
10Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)9140,64
11Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)9130,69
12Robertas Petrolis (Promatecha, Įmonių lyga)9130,69
13Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)9150,60
14Vytautas Kamarūnas (VšĮ BC „Rhino“, Įmonių lyga)832,67
15Karolis Budzeika (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)8110,73
16Laurynas Chalytovas (UNO, II lyga)8100,80
17Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)8100,80
18Ernestas Ramanauskas (BC „Game On“, II lyga)8130,62
19Danas Laurinavičius (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)761,17
20Dovydas Urbanavičius (Festo, Įmonių lyga)7110,64
21Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)7140,50
22Ramūnas Banys (Clutch, II lyga)7100,70
23Dovydas Grušauskas (Tetas, Įmonių lyga)7140,50
24Tomas Šorius (Sparta, II lyga)7130,54
25Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)7130,54

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)76155,07
2Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)58144,14
3Einoras Stankus (Lympo, II lyga)57134,38
4Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)55143,93
5Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)54153,60
6Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)53105,30
7Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)53153,53
8Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)51114,64
9Deimantas Vaitkus (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)4995,44
10Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)47104,70
11Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)47133,62
12Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)46143,29
13Gytis Vyšniauskas (Skroblų alėja, II lyga)46153,07
14Aivaras Kelpšas (Vilmista, Įmonių lyga)45104,50
15Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)44133,38
16Ernestas Eičas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)44152,93
17Mindaugas Lisanka (Tetas, Įmonių lyga)4385,38
18Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)4294,67
19Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)42133,23
20Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)42143,00
21Kiril Abramtsov (VšĮ BC „Rhino“, Įmonių lyga)4194,56
22Laurynas Chalytovas (UNO, II lyga)41104,10
23Dovydas Nemeikša (Gemavila, II lyga)41133,15
24Kiril Abramtsov (BC „Rhino“, II lyga)41142,93
25Rokas Smilgys (Lankstukas, II lyga)41142,93

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3150,20
2Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)250,40
3Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)270,29
4Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
5Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2100,20
6Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2100,20
7Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2110,18
8Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2110,18
9Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2110,18
10Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)2110,18
11Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2120,17
12Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2120,17
13Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2130,15
14Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2130,15

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)10 (117 min.)14
2Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)10 (55 min.)11
3Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)9 (61 min.)11
4Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)11
5Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)11
6Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)8 (58 min.)11
7Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
8Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)7 (125 min.)14
9Mantas Gaubys (Plastena, Įmonių lyga)7 (95 min.)10
10Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)7 (21 min.)7
11Virginijus Dailidė (UNO, II lyga)6 (97 min.)11
12Tadas Adamonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)6 (81 min.)14
13Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)6 (80 min.)13
14Šarūnas Bernatavičius (Kauno Rami, II lyga)6 (68 min.)7
15Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)6 (66 min.)11
16Donatas Vaičeliūnas (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)6 (63 min.)8
17Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)6 (63 min.)12
18Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)6 (59 min.)13
19Mantas Vilimas (Vilmista, Įmonių lyga)6 (54 min.)9
20Domantas Mažeika (VU Kauno fakultetas, II lyga)6 (51 min.)14
21Mantas Birutis (Kautech ‒ 2, II lyga)6 (48 min.)8
22Karolis Šabūnas (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)6 (40 min.)8
23Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)6 (40 min.)14
24Normantas Šilanskas (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)6 (37 min.)7
25Vytautas Sutkus (BC „Rhino“, II lyga)6 (37 min.)8
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu