Ragai vs BC „Ambi“ & Alaina (61:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“

2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 1648

Trečiadienį, vasario 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, M pogrupio rungtynės, tarp vietos „Ragų“ ir svečių BC „Ambi & Alaina“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę svečiai išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 61:70 (10:19, 15:20, 13:10, 23:21).

Rungtynių pradžioje svečiai iškart ėmėsi iniciatyvos ir jau po kelių žaidimo minučių turėjo devynių taškų pranašumą. Kiek vėliau „Ragai“ šiek tiek sušvelnino deficitą, bet ketvirtį geriau užbaigę BC „Ambi & Alaina“ susigrąžino devynių taškų persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai tęsė sėkmingą žaidimą ir bėgant laikui tik tolo nuo varžovų. Likus žaisti kelioms minutėms komandas skyrė jau net dvidešimt taškų, tačiau pabaigoje kiek geriau pasirodę „Ragai“ deficitą sušvelnino. 25:39.

Po ilgosios pertraukos BC „Ambi & Alaina“ dar šiek tiek padidino atotrūkį, bet įpusėjus kėlinukui spurtavę „Ragai“ ėmė vytis varžovus, ko pasekoje po trečiojo ketvirčio jų deficitas tesiekė vienuolika taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir toliau baudų metimais taškus rinkę svečiai vėl atitrūko, tačiau įpusėjus ketvirčiui sėkmingą atkarpą sužaidę „Ragai“ ir vėl ėmė vytis priešininkus. Vis tik, atlaikę lemiamą varžovų spurtą svečių krepšininkai sugebėjo išsaugoti pranašumą bei pergalę savo rankose. 61:70.

„Ragai“: Aivaras Liogė – 13 tšk., Donatas Želvys – 11 tšk., Mingaudas Giedraitis – 9 tšk.

BC „Ambi & Alaina“: Remigijus Snieškus – 22 tšk. (18 atk. kam., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 19 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Andrijonas – 17 tšk. (12 atk. kam.)

Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)Resmila.lt ir BC „Ambi & Alaina“ po pirmojo susitiko lygybė (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:51 val.)ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)