BC „Ambi“ & Alaina vs Randeris (46:44)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 23 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“

2017 sausio 23 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1699

Pirmadienį A.Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko C „Top Sport“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė BC „Ambi“ & Alaina (3/6) ir svečių teisėmis atvykę „Randeris“(3/7).

Rungtynėms prasidėjus „Randeris“ pradėjo strigti puolime, o tuo pasinaudoję BC „Ambi“ & Alaina su kiekviena minute didino rezultatą. Po dviejų taiklių M.Čypo tritaškių metimų svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 14:2). „Randeris“ toliau atrodė tragiškai puolime, kur per visą kėlinuką sugebėjo sukrapštyti tik du taškus – 16:2.

Antrajame kėlinyje „Randeris“ padarė išvadas ir kėlinuką pradėjo 6:0 atkarpa ( 16:8). BC „Ambi“ & Alaina toliau nepelnė nė taško šiame kėlinyje, o svečiai sumažino skirtumą iki keturių taškų. Tik aštuntąją žaidimo minutę šeimininkai pelnė pirmuosius taškus, tačiau sėkmingai užbaigė kėlinuką ir atstatė 7 taškų pranašumą – 21:14.

Po ilgosios pertraukos BC „Ambi“ & Alaina susitvarkė su puolime ir greitai atstatė dviženklį pranašumą ( 31:17). „Randeris“ pradėjo gintis zonine gynyba, ko pasakoje surengė spurtą 6:0. Svečiai toliau nestabdė apsukų ir skirtumas ištirpo iki 7 taškų – 34:27.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo „Randerio“ spurtu ir per keletą minučių komandas skyrė tik vienas taškas ( 36:35). Po taiklaus V.Narbuto tritaškio metimo svečiai pirmą kartą įsiveržė į priekį. Po minutės pertraukėlės M.Čypas traukė komandą ant pečių, kur susigrąžino persvarą. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes V.Narbutas smeigė tritaškį metimą ir rezultatas lygus ( 43:43). Paskutinėmis sekundėmis BC „Ambi“ & Alaina surengė rezultatyvią ataką, o „Randeris“ turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos ir šeimininkai iškovojo pergalę, rezultatu – 46:44.

BC „Ambi“ & Alaina: Remigijus Snieškus – 20 tšk., Vytautas Čypas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Julius Povilaitis – 5 tšk. (7 rezult. perd.)

Randeris (S): Vilius Narbutas – 15 tšk., Laimonas Steponavičius – 11 tšk., Deividas Leonavičius – 9 tšk. (11 atk. kam.)

BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)Dviženklę persvarą išbarstę „Ragai“ krito prieš V. Narbuto vedamą „Randerį“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)