SPORTO FĖJA vs FORTO SIENA (62:67)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 18 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

"Forto siena" iškovojo antrą pergalę "Mero" taurėje

Rezultatyviausias nugalėtojų krepšininkas Paulius Jacikas pelno dar du taškus
2007 balandžio 18 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 4140
Antrą pergalę didžiojoje "Mero" taurėje iškovojo "Forto siena", po atkaklios ir permainingos kovos svečiuose palaužusi "Sporto fėją" 67:62 (27:24, 5:9, 16:19, 19:10).

"Sporto fėja" palūžo tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis, kai M.Ručinskas įsodino tritaškį metimą, po to sekė dar 7 "Forto sienos" taškai ir aikštelės šeimininkai kapituliavo.

Rungtynes komandos pradėjo aktyviai ir rezultatyviai. 51 tašką vien per pirmąją susitikimo atkarpą komandos pelnė kartu sudėjus ir buvo panašu, kad likę trys kėliniai bus tokie pat rezultatyvūs.

Visgi per antrąją susitikimo atkarpą pasipylė baudų ir klaidų virtinė, kuri lėmė itin nerezultatyvų ketvirti. Per jį komandos kartu pelnė vos 14 taškų. Beje, jau antrajame kėlinuke ketvirtąja asmenine pražanga buvo nubaustas G.Davidavičius ("Sporto fėja"). Ketvirtoji pražanga sukomplikavo tolimesnį jo žaidimą.

Trečiame ketvirtyje kelių taškų persvarą įgijo "Sporto fėja", tačiau prastai sužaidę paskutines susitikimo minutes aikštelės šeimininkai iššvaistė turėtą persvarą ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

"Varžovai buvo stipresni, – po pralaimėjimo kalbėjo A.Navickas. – Stengėmės ir kovojom iki galo, tačiau pergalei pasiekti to neužteko".

A.Navickas teisėjų darbą įvertino 9 balais. Dviem balais mažiau arbitrų darbą vertino "Forto sienos" treneris R.Zevaras.

"Rungtynės buvo sunkios, bet mes buvom geresni", – konstatavo R.Zelvaras.

Nugalėtojams 15 taškų įmetė Paulius Jacikas. Po 11 pridėjo Karolis Stančikas ir Mantas Ručinskas.

"Sporto fėjos" ekipoje išsiskyrė Tomas Rekstys ir Tadas Vasiliauskas. Jie atitinkamai pelnė 21 ir 15 taškų.

Įtikinama "Forto sienos" pergalė (2007 kovo 30 d., penktadienis, 23:08 val.)"Tophouse" aštunfinalyje nušlavė "Sporto fėją" (2007 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:49 val.)"BC Tif" pergalę iškovojo po pratęsimo (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:06 val.)"Forto Siena" keliauja į ketvirtfinalį (2007 balandžio 28 d., šeštadienis, 17:57 val.)"Kauno Autobusai" nušlavę "Forto Sieną" važiuoja į pusfinalį (2007 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Sporto fėja“ išsivežė pergalę namo (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 18:14 val.)Įspūdingas ,,Sporto fėjos" ekipos debiutas (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)