PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs ŠILDUVA (56:86)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Šilduva" triuškinamai užbaigė pogrupio varžybas

Du taškus pelno vienas iš komandos lyderių I.Krygeris
2007 balandžio 18 d., Trečiadienis, 20:17 val., peržiūros: 4082

Po iškovotos "Iššūkio" taurės šiandien "Šilduvos" komanda tęsia savo pergalingą žygį. Jie po gana lengvos kovos triuškinamai nugalėjo "Puskarininkių mokyklą" rezultatu 86:56 ir baigė Mero Mažosios taurės pogrupio varžybas būdami antroje turnyrinės lentelės vietoje.

"Šilduva" nuo priešininkų atitolo jau pirmajame kėlinyje, po trijų iš eilės taiklių G.Stelmoko tolimų metimų. Puskarininkiams sunkiai sekėsi pralaužt svečių ekipos aukštojo vidurio puolėjo A.Žėko gynybą. Pastarasis, vien per per pirmąsias 5 minutes oponentų metimus blokavo 3 kartus.

Dar labiau svečiai atitrūko antrame ketvirtyje, per kurį "Puskarininkų mokyklos" atstovams buvo leista pelnyti tik 9 taškus – 27:53.
Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po ilgosios pertraukos. Paskutiniojo kėlinio pradžioje "Šilduva" įgijo rekordinę 37 taškų persvarą – 42:79.

Skirtumas galėjo būti ir dar didesnis, bet pajutę pergalės skonį svečiai atleido vadžias, pradėjo labai dažnai klysti, dėl šių priežasčių puskarininkiams pavyko laimėti sausą atkarpą 14:0 ir sumažinti varžovų pranašumą. Visgi paskutinius 7 taškus rungtynėse pelnė "Šilduva", kuri iš šventė nesunkią pergalę 56:86, ir užsitikrintą 2-ąją vietą "Mažosios" Mero taurės D pogrupyje.

Rungtynių nugalėtojų treneris G.Paplauskas rungtynių arbitrams skyrė po 8 balus. Tuo tarpu "Puskarininkių mokyklos" strategas savo pareigą, pasibaigus rungtynėms, perleido M.Juotkui, kuris teisėjams skyrė 2 balus iš dešimties.

"Šilduva": G.Stelmokas – 27tšk. (5/11 (45%) – tritaškiai, 5 rez. perdavimai), A.Žėkas – 13 tšk. (6/9 (67%) – dvitaškiai, 17 atk. kam. 5 išpr. pražangos, 4 blokai), I.Krigaras – 12 tšk. (4/10 (40%) – tritaškiai, 13 atk. kam.).

"Puskarininkių mokykla": V.Maselskas – 17 tšk. (6 išpr. pražangos, 5 klaidos), M.Juotkus – 12 tšk. (15 atk. kam., 7 klaidos).

"Šilduvą" nuo pusfinalio skiria tik vienas žingsnis (2007 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Agavos" pergalė pareikalavo daug pastangų (2007 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Šilduva" po dramatiškos kovos iškovojo kelialapį į finalą (2007 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 19:58 val.)"Puskarininkių mokykla" nesunkiai įveikė "Ekskomisarų biurą" (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 20:32 val.)"Šilduva" - "Mažosios Meros taurės" pusfinalyje (2007 gegužės 22 d., antradienis, 22:55 val.)"Kauno SRC" paskutinę sekundę išplėšė pergalę (2007 gegužės 27 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Caravelle team" ekipa - "Mažosios Mero taurės" čempionė (2007 birželio 02 d., šeštadienis, 21:09 val.)Nervų karą laimėjo "Šilduva" (2007 gegužės 06 d., sekmadienis, 13:51 val.)Antroji "Araušos & Juritanos" pergalė (2007 kovo 30 d., penktadienis, 20:58 val.)Gana lengva ,,Šilduvos" pergalė (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 01:46 val.)