„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11140,79
2Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)10160,63
3Einoras Stankus (Lympo, II lyga)10140,71
4Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10150,67
5Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)10110,91
6Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)961,50
7Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)9100,90
8Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)991,00
9Marijus Janavičius (Kauno energija, Įmonių lyga)9130,69
10Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)9140,64
11Robertas Petrolis (Promatecha, Įmonių lyga)9130,69
12Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)9130,69
13Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)9150,60
14Vytautas Kamarūnas (VšĮ BC „Rhino“, Įmonių lyga)842,00
15Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)8150,53
16Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)8150,53
17Karolis Budzeika (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)8110,73
18Laurynas Chalytovas (UNO, II lyga)8100,80
19Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)8100,80
20Ernestas Ramanauskas (BC „Game On“, II lyga)8130,62
21Dovydas Urbanavičius (Festo, Įmonių lyga)7110,64
22Danas Laurinavičius (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)761,17
23Dovydas Grušauskas (Tetas, Įmonių lyga)7140,50
24Tomas Šorius (Sparta, II lyga)7140,50
25Ramūnas Banys (Clutch, II lyga)7100,70

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)81165,06
2Einoras Stankus (Lympo, II lyga)66144,71
3Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)62154,13
4Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)62154,13
5Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)58144,14
6Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)57163,56
7Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)54124,50
8Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)53105,30
9Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)53153,53
10Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)52153,47
11Deimantas Vaitkus (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)4995,44
12Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)47104,70
13Gytis Vyšniauskas (Skroblų alėja, II lyga)46153,07
14Aivaras Kelpšas (Vilmista, Įmonių lyga)45104,50
15Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)45143,21
16Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)44133,38
17Ernestas Eičas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)44152,93
18Mindaugas Lisanka (Tetas, Įmonių lyga)4385,38
19Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)4294,67
20Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)42143,00
21Rokas Smilgys (Lankstukas, II lyga)42152,80
22Kiril Abramtsov (BC „Rhino“, II lyga)42152,80
23Jonas Mačiulis (Reunion, I lyga)4158,20
24Laurynas Chalytovas (UNO, II lyga)41104,10
25Kiril Abramtsov (VšĮ BC „Rhino“, Įmonių lyga)41104,10

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3150,20
2Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)250,40
3Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)270,29
4Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
5Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2100,20
6Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2100,20
7Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2110,18
8Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)2120,17
9Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2120,17
10Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2120,17
11Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2120,17
12Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2130,15
13Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2130,15
14Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2140,14

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)11 (126 min.)15
2Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)10 (55 min.)11
3Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)9 (61 min.)12
4Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)9 (61 min.)12
5Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)12
6Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)12
7Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
8Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)7 (125 min.)14
9Mantas Gaubys (Plastena, Įmonių lyga)7 (95 min.)10
10Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)7 (74 min.)13
11Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)7 (74 min.)14
12Jokūbas Venslovas (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)7 (31 min.)7
13Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)7 (21 min.)7
14Modestas Gudukas (Krepsiniofanai.lt 1, III lyga)6 (100 min.)8
15Virginijus Dailidė (UNO, II lyga)6 (97 min.)11
16Tadas Adamonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)6 (81 min.)15
17Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)6 (80 min.)13
18Šarūnas Bernatavičius (Kauno Rami, II lyga)6 (68 min.)7
19Nedas Zvicevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)6 (67 min.)14
20Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)6 (66 min.)12
21Donatas Vaičeliūnas (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)6 (63 min.)8
22Mantas Vilimas (Vilmista, Įmonių lyga)6 (54 min.)9
23Domantas Mažeika (VU Kauno fakultetas, II lyga)6 (51 min.)15
24Mantas Birutis (Kautech ‒ 2, II lyga)6 (48 min.)8
25Karolis Šabūnas (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)6 (40 min.)8
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu