Vilkai vs Sportija (65:59)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Įtemptose rungtynėse „Vilkai“ įveikė „Sportiją“

2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 22:54 val., peržiūros: 891

Ketvirtadienį, kovo 31-ąją, S. Lozoraičio vid. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL pavasario „Sportturas“ taurės 2016, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Vilkų“ ir svečių „Sportijos“ komandos. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie sužaisdus porą minučių jau pirmavo 6:2, o įpusėjus ketvirčiui „Vilkai“ dar padidino savo persvarą (9:4). Svečiai antroje ketvirčio pusėje susiėmė ir sumažino savo deficitą iki minimumo – 10:9. Tačiau šeimininkai vėl sužaidė gerą atkarpą ir likus žaisti dvi minutes turėjo rekordinę persvarą (16:9), bet jos iki kėlinio pabaigos išlaikyti nepavyko. Svečiai per minutę pelnė 7 taškus be atsako ir išlygino rezultatą. Besibaigiant ketvirčiui „Vilkai“ dar pelnė taškus ir kėlinį baigė pirmaudami – 18:16.

Antrąjį kėlinuką pradėjo R.Jomantas vėl išlygindamas rezultatą. „Vilkai“ ir vėl spurtavo atitoldami nuo varžovų 6 taškai, bet čia pat ir svečiai atsakė tokiu pačiu spurtu ir rezultatas, įpusėjus kėliniui, vėl tapo lygus (24:24). Antroje kėlinuko pusėje komandoms sunkiau sekėsi pelnyti taškus ir tik kėlinuko pabaigoje šeimininkai vėl susigrąžino turėtą persvarą – 29:27.

Po ilgosios petraukos „Sportijos“ krepšininkas L.Mizgeris netrukus vėl išlygino rezultatą, tačiau jau eilinį kartą šeimininkai laimėjo atkarpą 11:4 ir vėl įgijo rekordinę 7 taškų persvarą (40:33). Svečiai ir vėl demonstravo charakterį ir kovingumą ir įpusėjus kėlinukui atsilikinėjo tik 3 taškais – 41:38, o likus žaisti porą minučių net išlygino rezultatą (45:45). „Vilkai“ papuolė į duobę ir vis nesugebėjo pelnyti taškų, o ir gynyboje gaudyti varžovus darėsi vis sunkiau, to pasekoje jie prieš lemiamą kėlinuką jau atsilikinėjo – 47:48.

Paskutinis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo „Sportijos“ žaidėjams, sužaidus apie minutę jie jau pirmavo 4 taškais. Tokia persvara svečiai džiaugėsi neilgai, šeimininkai laimėjo sausą atkarpą 5:0 ir išsiveržė į priekį. Įpusėjus nerezultatyviam kėlinukui „Vilkai“ pirmavo minimalia persvara – 57:56. Likusį laiką vyko permaininga kova, abi komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, bet nei vienai komandai susikurti apčiuopiamos persvaros nepavyko. Žaidimo iniciatyvą šeimininkai perėmė paskutinę mačo minutę, ją laimėję 6:0 šventė pergalę rezultatu 65:59.

Po rungtynių pakalbinta „Vilkų“ komanda nestoko geros nuotaikos po laimėtų rungtynių:

„Rungtynės buvo gan įtemptos, stengėmės visas rungtynes gintis agresyviai, taikėme zoninę gynybą. Svarbiausia, kad pel ilgąją pertrauką pavyko atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą. Stengėmės palaikyti didelį tempą rungtynėse, rotaciją daryt ir sėkmė padėjo mums.“

Vilkai: Kristupas Rainys – 22 tšk. (10 išpr. praž.), Mindaugas Alekna – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Rokas Maročka – 8 tšk.

Sportija: Darius Didžiūnas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Meškauskas – 15 tšk., Lauras Mizgeris – 13 tšk.

Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:19 val.)„Vilkai“ po pratęsimo palaužė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:34 val.)Vos penkiese žaidę „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Sportija“ ekipos pasipriešinimą (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:20 val.)Ice lengvai įveikė Vilkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Resmila ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Vilkai“ Pavasario „Sportturo“ 2016 taurę pradėjo netikėta pergale prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Pusfinalyje su dramos elementais „Kauno Švara ‒ 2“ išplėšė kelialapį į finalą (2016 balandžio 12 d., antradienis, 23:18 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažojoje taurėje trečią vietą iškovojo „Kauno rami“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)