„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

„TOP Sport Ghetto King 1x1“ turnyro 2023 metų nugalėtojo Manto Stankevičiaus interviu apie turnyrą ir viešnagę Barselonoje pas „ramybėlę“ Roką Jokubaitį2023 liepos 14 d., Penktadienis, 12:37 val.; peržiūros: 952

NaujienaKomentarai

Prisiminus pavasarį pasibaigusias „TOP Sport Ghetto King 1x1“ turnyro 2023 metų kovas, nugalėtojas Mantas Stankevičiaus sutiko pasidalinti mintimis apie patį turnyrą ir viešnagę Barselonoje pas Roką Jokubaitį.

Prisiminkime finalą. Kokį įspūdį paliko varžovas Valentinas Gadliauskas? Šiam varžovui vieną kartą teko ir pralaimėti pakeliui finalo link, ar buvo nerimas prieš rungtynes?

Valentinas yra išskirtinis žaidėjas, jis yra patarlės "svarbu ne ūgis, o smūgis" pavyzdys. Jis yra greičio ir jėgos kombinacija, ir jo nedidelis ūgis dažnai gali suklaidinti. Pralaimėjus pirmą kartą buvo ko pasimokyti ir pasidaryti išvadas, dėl to ir pavyko pasiekt kitokį rezultatą nei pirmą kart. Nerimas prieš finalą iš tiesų buvo, tačiau manau kad prieš finalus reikia jaudintis, jei vertini situaciją kurioje esi.

Kokiomis savybėmis turi pasižymėti krepšininkas 1x1 turnyre, kad galėtų sėkmingai sužaisti rungtynes?

1x1 žaidimas nesakyčiau kad labai skiriasi nuo tradicinio krepšinio visgi kiekvienose varžybose pasitaiko šimtai 1x1 situacijų. Fizinė jėga suteikia didelį pranašumą bet daugiau žaidėjų pralaimi varžybas joms dar nepasibaigus. 1x1 krepšinis yra be proto varginantis todėl ištvermė yra pats svarbiausias elementas.

Koks jausmas buvo laimėti dvikovą ir sužinoti kad teks keliauti pas Roka Jokubaitį į Ispaniją?

Ispanija buvo dar mano nelankyta valstybė, dėl to be abejo buvo džiugu sužinoti kad lankysiu šią šalį. O atvirai džiaugčiausi lankydamas bet kurį aukšciausio lygio krepšininką.

Kokį įspūdį paliko pats Rokas? Kas labiausiai įsiminė bendraujant su juo?

Susitikimas su Roku paliko net geresnį įspūdį nei tikėjausi. Jis pasirodė labai paprastas ir laisvai bendraujantis žaidėjas, susitikimas prabėgo neprailgęs.

Aplamai ar patiko pati Barselona kaip miestas? Kur teko lankytis? Ar daug pamatėte?

Barselona tikrai patiko, tai labai gražus miestas. Per trumpą laiką buvo pasistengta pamatyti kuo daugiau turistų lankomų vietų to pasekoje buvo labiau pavargta nei pailsėta, bet buvo verta. Sagrados bažnyčia buvo tiesiog žadą atimanti.

Kaip galėtumėte apibendrinti pačią kelionę?

Apibendrinus kelionė buvo įspūdinga, varginanti, akiratį plečianti ir tikrai įsimintina. Kelionė susidėjo iš daugybės nueitų kilometrų ir nuostabių akimirkų su draugais.

Ar dar kada kartosite dalyvavimą 1x1 turnyre?

Tik laikas atsakys į šį klausimą ;)

Ką galėtumėte patarti ir palinkėti tiems krepšinio mėgėjams kurie gal ir norėjo tačiau nesiryžo sudalyvauti 1x1 turnyre?

Palinkėjimas neišdrįsusiems būtų, ryžtis dėl to kad patinka krepšinis ir daugiau negalvoti už prieš argumentų, juk kiekvieną kart iš namų išeinam į varžybas tik dėl meilės krepšiniui. :)

Ką dar galėtume pasakyti nuo savęs?

Taip sakant "May the odds be ever in your favor"

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu