„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Naujas Kauno krepšinio lygos partneris ‒ Sporto klubas „VS-Fitness“2018 spalio 11 d., Ketvirtadienis, 22:09 val.; peržiūros: 673

NaujienaKomentarai

Kauno krepšinio lyga pristato naują partnerį –Sporto klubas „VS-Fitness“ (Islandijos pl.32, Kaunas „PC „MEGA“ pastate).

Apsilankę šiame klube puikiai praleisti laiką. Sporto klubo atstovas E.Mockaitis atsakė į kelis klausimus:

Kodėl nusprendėte bendradarbiauti su Kauno krepšinio lyga?

Nusprendėme bendradarbiauti su Kauno krepšinio lyga, nes tai inovatyvi, judanti į priekį organizacija. Taip pat suprantame, kad lygoje žaidžiantiems krepšininkams reikalingas fizinis pasiruošimas, atsistatymas po traumų, o visa tai mes galime pasiūlyti.

Kokią vietą Jūsų gyvenime užima krepšinis?

Su krepšiniu turiu daug bendro ir įvairiose rolėse, tenka ir žaisti, ir treniruoti, ir teisėjauti, todėl su krepšiniu „kontakto“ yra beveik kasdien.

Gal galite paminėti, kokias paslaugas teikia klubas „VS-Fitness“ ir kuo jos galbūt geresnės nei kitų sporto klubų?

VS-Fitness sporto ir sveikatingumo centras yra didžiausias ir vienas moderniausių centrų Baltijos šalyse. Sporto klubo teritorija užima 7500 kvadratinių metrų, tad čia sau veiklos atranda įvairių sporto sričių atstovai. Bendradarbiaujame su tokiomis organizacijomis kaip Kauno „Žalgiris“, LKF, Lengvosios atletikos federacija. Turime labai modernų sveikatingumo centrą, kur sportininkams atliekame įvairius testavimus, padedame atsistatyti po traumų. Čia galite rasti net 4 teniso kortus su profesionalia Decoturf danga, 2 skvošo kortus, kopimo sienelę. Taip pat milžinišką sporto salę, su jėgos treniruokliais, atskira apšilimo zona, begale kardio treniruoklių, kuriuose yra televizija bei internetas. Daugiau nei 300 įvarių grupinių treniruočių, taip pat virtualios treniruotės, net po 2 atskiras vyrų ir moterų pirtis, soliariumai, sveiko maisto, bei kokteilių baras. Viena moderniausių Lietuvoje Crosstraining zonų. Taip pat tėvai atėję sportuoti, turi kur palikti ir savo vaikus, nes jiems vyksta atskiros treniruotės. Visa tai klientai pirmą kartą gali išbandyti nemokamai, o vėliau įsigyti narystes prieinamomis kainomis.

Kuo galėtumėte nustebinti naujus narius, nusprendusius sportuoti Jūsų sporto klube, ir kaip tai naudinga būtų krepšininkui?

Manau, kad naujus narius nustebintume savo paslaugų įvairove, aukšta kokybe, ir labai palankiu klientui kainos ir kokybės santykiu. Kadangi tiek daug visko vienoje vietoje klientas gauna už tikrai gerą kainą. Pas mus klientai gauna daug paslaugų vienoje vietoje, taip sutaupo nemažai laiko, kas gyvenant šių dienų tempu yra itin svarbu.

Manau, kad krepšininkams čia veiklos tikrai netrūktų. Pas mus yra ir labai gerų trenerių, kurie dirba NKL ir LKL krepšinio klubų fizinio parenimo treneriais, tad jų patarimai būtų labai vertingi.

Kokia Jūsų nuomonė apie Kauno krepšinio lygą?

Šia lyga domiuosi jau seniai, su kiekvienu sezonu matosi tobulėjimas. Live score varžybų metu, video reportažai, finaliniuose etapuose varžybų live transliacijos, visi šie dalykai rodo profesionalumą ir rimtą požiūrį į savo veiklą.

Ko palinkėtumėte Kauno krepšinio lygos dalyviams naujajame 2018-2019 metų sezone?

Dalyviams palinkėčiau laimėti trofėjus, įgyti patirties, o svarbiausia turėti sezoną be traumų.

Kiekvieną mėnesį naujasis lygos partneris Sporto klubas „VS-Fitness“ geriausiam žaidėjui skirs prizą, taip pat likusiems KKL dalyviams pateiks įvairių pasiūlymų apsilankyti sporto klube ir puikiai praleisti laisvalaikį sportuojant.

Sporto klubo adresas: „VS-Fitness“ (Islandijos pl.32, Kaunas „PC „MEGA“ pastate). telefonas papildomai informacijai: +370 379 99988

Daugiau apie Sporto klubą „VS-Fitness“ galite pasiskaityti facebook paskyroje arba čia.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu