„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Įrodyk kad esi stipriausias! Dalyvauk „TOPsport Ghetto King“ 1x1 krepšinio turnyre ir laimėk kelionę į Milaną!2016 spalio 11 d., Antradienis, 22:14 val.; peržiūros: 3231

NaujienaKomentarai

Naujiena Lietuvos krepšinio mėgėjams! Tapk „TOPsport Ghetto King“ 1x1 krepšinio turnyro nugalėtoju ir laimėk kelionę į Milaną, į svečius pas Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės žaidėją Mantą Kalnietį!

Tu turėsi progą stebėti Manto atstovaujamos „Emporio Armani“ komandos rungtynes ir pavakarieniauti su pačiu Mantu Kalniečiu!

Ne paslaptis, kad krepšinį žaidžiame komandiškai, tačiau labai svarbu būti stipriu individualiai, ir tu turi puikią galimybę įrodyti kad esi pats geriausias iš visų varžovų. Tau tik tereikia užpildyti anketą laisva forma ir laukti burtų traukimo rezultatų. Varžybas planuojama vykdyti dviejų minusų sistema kad išvengti netikėtų rezultatų ir kad nugalėtų ištiesų pats geriausias krepšininkas-mėgėjas. Ši sistema unikali tuo, kad dalyvis, netgi vieną kartą pralošęs, vistiek turės šansą pasiekti finalą. Beje šis turnyras skirta tik krepšinio mėgėjams, žaidėjai iš RKL ar aukštesnės lygos turnyre dalyvauti negalės.

Nuostatus rasite ČIA

Taigi viskas priklauso tik nuo tavęs paties, įrodyk sau ir kitiems kad tu TAI GALI!

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu