„Įmonių“ lygos reitingas (V): „Hidraulinių sistemų“ serija tęsiasi 2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 17:13 val.; peržiūros: 2881

W 97:91

“Restauratoriams” teko pavargti su “ASU” ir tik po atkaklios kovos išsaugotas nepralaimėjusiųjų statusas. Net 81 tašką kartu pelnė – Goštautas, Snudaitis ir Čipas.

L 86:88

A.Jorudas fantastišku tritaškiu išplėšė pratęsimą, tačiau to neužteko. Be Pažėros ir Adomaičio rungtyniavusi „Rapala“ krito prieš „Celsį“.

W 91:56

“Ryterna” su “RVG Baldais” žaidė vos kėlinį. Laimėję lentą 70:30, “Ryterna” jau rungtynių pradžioje sudorojo be svarbiausių žaidėjų rungtyniavusius “RVG Baldus”. “Festo” taip pat nebuvo rimtas varžovas. Dvi lengvos pergalės šią savaitę.

W 80:60

“Kauno Tiltai” pratęsė pergalių seriją iki keturių. Tai buvo trečiasis M.Latkausko dvigubas dublis iš eilės. Tačiau prieš galingą Kauno Oro Uosto – KAMS ekipą, “Kauno Tiltai” laikėsi vos du kėlinius.

W 63:53

“Callcredit” ir toliau nesusitvarko su puolimu ir nusileido “KTU”. Sėkmingai gynybai kompensuoti trūksta gero puolimo.

L 64:79

Šaulys, Šukys ir Valaitis išvargo pergalę prieš pajėgų “Sanitex”. Tačiau be Šaulio nepavyko palaužti atsigaunančio “LSMU”.

W 79:64

“LSMU” po truputi įsibegėja ir nugalėjo pirmą rimtesnį varžovą – “Legamą”.

L 84:92

“Sanitex” neatsilaikė prieš “Legamą” ir patyrė antrąjį pralaimėjimą per tris paskutinius susitikimus.

W 63:104

“Kautrai” rungtynėse su “Kauno Švara” nesisekė niekas. A.Sakalauskas dvitaškius metė solidžiai, tačiau tritaškių taiklumas buvo nekoks. Visa komanda atakavo vos 32 proc. taiklumu.

W 62:55

“Lemora” driokstelėjo per paskutiniuosius tris mačus ir pakilo į trečiąją vietą grupėje. Visgi bent du iš trijų susitikimų “Lemorai” bus ypatingai sunkūs, mat laukia grupės favoritės.

W 75:67

“Baubilas” vargais negalais palaužė “Lietuvos Geležinkelius”. Šateika debiutavo atkovodamas 14 kamuolių, o Švagždys pelnė 31 tašką.

W 77:58

M.Gudeliausko vedami “Senukai” iškovojo trečiąją pergalę ir nusitaikė į aukščiausias grupės pozicijas.