VĖJAS vs BC SPORTO FĖJA (81:64)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 15 d., Antradienis, 19:45 val. @ Prienų "Ąžuolo" pagrindinės mokyklos sporto salė Kęstučio g. 45, Prienai LT-59129

"BC Sporto Fėja" netikėtai suklupo prieš "Vėją"

2011 lapkričio 15 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 3318

Antradienį(11.15), Prienų Ąžuolo vid. m-klos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi F pogrupio komandos, „Vėjas“ (šeimininkai) ir „BC Sporto Fėja“ (svečiai) ekipos. Po stulbinamai gerai sužaistos pirmosios varžybų pusės, kuri leido susikrauti didelę persvarą, pergalę šventė šeimininkų komanda. Varžybų rezultatas – 81:64 (23:12, 24:14, 14:18, 20:20).

Pirmajame kėlinuke aikštelės šeimininkai tiesiog pribloškė savo varžovus tolimais metimais, po kurių svečiams buvo sunku atsigauti. Šeimininkai šiame kėlinyje pataikė net 5 tritaškius, o jų varžovams sunkiai sekėsi rinkti taškus net ir iš artimesnių distancijų. Rezultatas po kėliuko – 23:12.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo šeimininkų tritaškių lavina, tiesa šį kartą jie jų pataikė mažiau, tačiau jiems puikiai sekėsi rinkti taškus ir iš po krepšio. Svečių komandos gynyba buvo skylėta, jie leido savo varžovams nardyti baudos aikštelėje. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 47:26.

Trečiajame kėlinuke svečių komanda surengė spurtą, dar bandydami gelbėtis šiose varžybose. Ir jiems tai pavyko, per šį ketvirtį rezultatą jie sumažino. Rezultatas po ketvirčio – 61:44.

Ketvirtame ketvirtyje svečiai dar labiau sumažino skirtumą, jau iki 11 taškų, tačiau vėliau jų jėgos išseko ir laikas jau artėjo į pabaigą. Šeimininkų komanda užtikrintai baigė varžybas pataikydami dar 2 tritaškius. Taigi rezultatas po varžybų – 81:64.

Po varžybų "Vėjo" komandos treneris, Aurimas Liuiza sakė: "Smagu, kad laimėjome. Gerai pataikėme tritaškius ir tai mums labai padėjo. Smagu laimėti prieš komandą, kuri iki šiol laimėjo visas varžybas dideliais skirtumais".

Apie rungtyes BC "Sporto Fėjos" komandos treneris Darius Gvildys kalbėjo: "Pirmiausiai reikia varžovus pasveikinti su pergale, jie šiandiena buvo jos vertesni, o tai kaip jie rungtyniavo tai išvis sunkiai suvokiama, galėjo tikriausiai įveikti apskritai bet ką. Jau prieš rungtynes akcentavome, kad Artiomas Marchockis yra labai pavojingas, rungtynės tai patvirtino. Jis ne tik, kad sumetė daug taškų, bet apskritai laikė visas žaidimo gijas savo rankose, žaidė labai protingai, buvo tikras lyderis. Gaila, kad pas mus šiandien neatsirado tokio ryškaus lyderio. Atvažiavome be 3 starto penketo žaidėjų, tačiau ir be jų galėjome laimėti, bet ne prieš tokį beprotišką pataikymą, Nesigavo nei puolimas, nei gynyba, tiesiog vienai komandai labai blogos rungtynės, o kitai neabejotinai kol kas geriausios šiame sezone. Meškos paslaugą padarė ir tai, kad atvažiavome per daug atsipalaidavę. Nori to ar ne, bet kai laimi keletą varžybų iš eilės 55 ar 56 taškais – atsipalaiduoji, pervertini savo jėgas. Dabar gavome per ausis ir tikėkimės, kad šitas šaltas dušas išeis į naudą. Dar kartą sveikinu "Vėją", o ypač Artiomą Marchockį su puikiomis rungtynėmis ir su tuo, jog priminėte, kad pergalę reikia eiti iškovoti, o ne ją pasiimti"

Rezultatyviausi žaidėjai: "Vėjas" – Artiomas Marchockis 41 tšk., Žilvinas Mikušauskas 15 tšk.

"BC Sporto Fėja" – Tomas Skardžius 19 tšk., Mantas Saldauskas 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 10)

Anonimas2011 lapkričio 16 d., 17:56 val.

normalią foto idekit...

Anonimas2011 lapkričio 16 d., 11:25 val.

Prienuose dviguba svente :D

Anonimas2011 lapkričio 16 d., 11:22 val.

Pavare prieniskiai gera diena krepsinio buvo Prienams, is pradziu Vejas laimejo paskui Olandijoje Rudupis :)

"BC Sporto fėja" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Compensa" ekipos (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:13 val.)"BC Sporto fėja" be didesnio vargo įveikė "Kauną" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:24 val.)BC "Sporto fėja" išlieka grupės lydere (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Sporto Fėja" nepasigailėjo "KK Snaiperių" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:19 val.)Kietoje kovoje "BC Sporto Fėja" nukovė "BC Ryklius" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 22:39 val.)BC "Sporto fėja" nesunkiai susitvarkė su "Kauno rami" ekipa (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:27 val.)"Sporto Fėja" ketvirtame kėlinyje palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:43 val.)BC "Sporto fėja" parklupdė "Ragų" krepšininkus (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Sporto Manija & Ekodora & FSM“ įveikė ir "Vėją" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 22:44 val.)"BC Sporto fėja" dėl pergalės turėjo gerokai paprakaituoti (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 19:38 val.)