KAUNO ENERGIJA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (105:107)Laikinoji sostinė M » Atkrintamosios rungtynės
2007 birželio 13 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84., Kaunas

"Kauno energiją" nužudė vienas tikslus metimas

Skirmantas Staniulis sužaidė fantastiškas rungtynes pelnydamas beveik pusę komandos taškų
2007 birželio 13 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 3748
Paskutinę rungtynių sekundę pataikytas Karolio Meiliūno dvitaškis metimas atvedė "Energijos sistemų servisą" į pergalę mažosios "Laikinosios sostinės" taurės pusfinalyje ir priartino juos prie finalo. ESS svečiuose 107:105 įveikė vietos "Kauno energiją", antrosios tarpusavio rungtynės bus žaidžiamos ryt pusę devynių vakaro.

Ypatingu rezultatyvumu išsiskyrusios rungtynės jau nuo pirmųjų minučių žadėjo intriguojančią kovą. Per pirmas tris minutes komandos kartu buvo surinkusios 35 taškus ir vazdas aikštelėje buvo panašesnis į žvaigždžių dienos mačą, o ne į pusfinalio kovą. Gynybos aikštėje artasti buvo labai sunku, o tikslių tolimų metimų – kur kas lengviau.

Rezultatyvumo netrūko ir kituose kėliniuose. Didžiąją rungtynių dalį kelių taškų pranašumą turėjo ESS, tačiau paskutinėje atkarpoje aikštelės šeimininkai likvidavo varžovų atotrūkį ir paskutinėmis minutėmis aikštėje užvirė bekompromisė kova.

39 žaidimo minutę "Kauno energija" spurtavo 6:0 ir išlygino rezultatą. Vėliau komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, o paskutinioji likus 15 sekundžių priklausė ESS. Aikštelės šeimininkai net du kartus stabdė varžovus pražangomis (baudos nebuvo metamos), tačiau net ir per paskutines šešias sekundes "ESS" sugebįjo suregzti tikslią ataką.

Paskutinės atakos smaigalyje atsidūrė K.Meiliūnas. Sugavęs kamuolį puolėjas pasiuntė jį į krepšį. Kamuolys skrodė tinklelį, o teisėjams įsaičius jo metimą, "ESS" šventė sunkią pergalę.

K.Meiliūnas buvo nesustabdomas antroje rungtynių pusėje. Per trečią/ketvirtą kėlinius jis pataikė 9 dvitaškius iš 11 ir buvo neišsprendžiamas uždavinys "Kauno energijos" gynybai. Viso jis surinko 35 taškus ir buvo rezultatyviausias komandoje. Jo naudingumas buvo įvertintas 40 balų.

M.Griškėnas prie pergalės pridėjo 28, bei atkovojo 16 kamuolių, T.Janušauskas – 23 taškus.

"Kauno energijos" gretose ypatingai sublizgėjo S.Staniulis. Jis įmetė net 43 taškus (!) ir taip pat surinko 40 naudingumo balų. M.Antanaitis pridėjo 28 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

M.Antanaitis po pralaimėjo išskyrė puikų K.Meiliūno žaidimą ir tikino, kad jei ne jis, "Kauno energija" būtų laimėjusi. jis arbitrų darbą įvertino 8 balais.

Dviem balais mažiau skyrė ESS puolėjas M.Griškėnas. jis vis dar nebuvo patenkintas komandos susižaidimu, tačiau iškovota pergale džiaugėsi.

"Kauno energija" - "Laikinosios sostinės" pusfinalyje (2007 birželio 07 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)"Kauno energija" savo žygį "Laikinojoje sostinėje" baigė pergale (2007 birželio 19 d., antradienis, 21:00 val.)"Kauno Energija" iškovojo antrąją pergalę bet viskas baigėsi incidentu (2007 gegužės 15 d., antradienis, 23:00 val.)"Kauno Energijos" krepšininkai pergalingai pradėjo "Laikinosios Sostinės" mažosios taurės turnyrą (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 18:43 val.)"Energijos sistemų servisas" turėjo vargo iki pat rungtynių pabaigos (2007 gegužės 28 d., pirmadienis, 23:12 val.)Sunki "Energijos sistemų serviso" pergalė (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:55 val.)Netikėta "Autrolio" pergalė (2007 gegužės 19 d., šeštadienis, 16:57 val.)"Laikinosios sostinės" Mažoji taurė "Energijos Sistemų Serviso" rankose (2007 birželio 19 d., antradienis, 22:15 val.)"Energijos Sistemų Servisas" sugebėjo palaužti jaunuosius "Tornado-90 & Rustedos" krepšininkus (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Energijos sistemų serviso" krepšininkai jau laukia varžovo "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės pusfinalyje (2007 birželio 03 d., sekmadienis, 22:55 val.)